1. tagasi

Vabane tavapärasele hübriidpilvekeskkonnale omasest keerukusest ja servtöötlusest koos kategooriat määratleva pilvepõhise andmesidetaristuga, mis tagab pilvetöötluse kogemuse kõikjal, kustahes Sinu andmed paiknevad. Lõpeta taristu haldamine, taga sellele lihtne juurdepääs ning kasuta seda teenusena.

Saa pilvemugavusest osa kõikjal

Unusta andmete eraldi töötlemine, täiendamine ja seadistamine ning keerukate serverite pidamine. HPE Alletra pakub pilve kaudu ühist kasutajakogemust – teenusena ja piiramatult – kogu Sinu keskkonna pilvetöötluse ühe SaaS-põhise lahendusega.

Käivita kompromissitult mistahes rakendusi

Saa endale mistahes teenusetaseme kokkulepe (SLA) – alates missiooni- ja ärikriitilistest põhirakendustest kuni pilve testimise/arendamise ja analüüsimiseni. HPE Alletra pakub töökoormusele optimeeritud süsteeme, mis tagavad paindlikkuse ilma keerukuseta. Naudi prognoositavat kõrget jõudlust ja tõrkevaba kasutust, mis kõik toetavad Sinu missioonikriitiliste tööde sajaprotsendilist toimivust.

Vabasta oma andmed hübriidpilves

Vabasta hübriidpilve tõeline potentsiaal ühtse andmeplatvormiga, mis pakub järjepidevaid andmeteenuseid, ühtset haldust ja sujuvat andmete liikuvust. Maksimeeri oma innovatsioon iga rakenduse jõudluse, paindlikkuse ja ulatusega ning mobiliseeri kustahes paiknevad andmed pilve parimate omadustega.

Nähtamatuks loodud

Hangi andmetaristu, mis haldab ja täiustab end ise, et Sina saaksid keskenduda üksnes innovatsioonile.

Kasuta tehisintellekti juhitud taristut

Saavuta oma IT-s ennustava nutikusega autonoomne taristu. HPE InfoSightile tuginedes kõrvaldab HPE Alletra keerukuse, muudab ressursside haldamise viisi ning hindab ümber tugiteenuse kogemuse. Lõpeta pidev tulekahjude kustutamine ja saa oma aeg tagasi.

Saa osa pilve jaoks loodud kogemusest

Võimenda tõelist pilve kasutuskogemust, mis tagab iga rakenduse jaoks ühesuguse liikuvuse ja lihtsuse kogu rakenduse elutsükli jooksul. Kasuta automaatse avastamise ja nullkonfiguratsiooniga ressursse otse karbist ning halda tuhandeid süsteeme sama hõlpsalt kui ühte.

Saa tuttavaks - HPE Alletra

Juhi oma kõige nõudlikumaid töid

Äärmise latentsuse ja kättesaadavusnõuetega tööde jaoks suurepäraselt sobiv HPE Alletra 9000 pakub missioonikriitilist töökindlust kiirust ohverdamata. Ühenda traditsioonilised ja ajakohased missioonikriitilised rakendused All-NVMe jõudluse ja ülimadala latentsustega – mis on 100% kättesaadav – ning taga talitluspidevus täiustatud DR-lahenduste täieliku komplektiga nii kohapeal kui ka pilves.


Kasuta oma rakenduste maksimaalset efektiivsust

HPE Alletra 6000 on ettevõtte kriitiliste tööde jaoks, millel on ranged kättesaadavuse ja jõudluse teenusetaseme kokkulepped – see on loodud ülitõhusale arhitektuurile, mis tagab kiire ja järjepideva jõudluse ning valdkonna parima andmetõhususe. Taga vastupidavus 99,9999% kättesaadavusega, suurenda ulatust vastavalt vajadusele ning laienda järjepidevate andmeteenuste abil hõlpsasti pilve.