1. tagasi

Kui võrk on ettevõttes oluline, läheb kindlasti vaja Aruba tugiteenust Foundation Care. Foundation Care pakub vajalikke tugiõiguseid, paindlikke valikuid riistvara asendamiseks ja teenuseid, mis tagavad täiendava juurdepääsu lisateenustele - Aruba Customer Engineering, Proactive Engineering ja Premier.

TEENUSEDEELISED
Eelisjärjekorras juurdepääs Aruba tehnikutele kogu aeg Probleemide lahendamine HPE Aruba võrgu tugitiimi ekspertide abiga
Juurdepääs kõikidele Aruba tarkvara versioonidele HPE Aruba eksperttiim teab, millised tarkvara funktsioonid ja hooldusnõuded kehtivad just Sinu seadmetele
Paindlikud riistvara ja kohapealse toe tugiteenused Vali sobiv teenus, mis vastab eelarvele
Aruba tugiportaal Veebi juurdepääs tarkvarale koos parima praktilise teabe ja nõuannetega
Kõigi Aruba toodete tugiteenused Hädavajalik tugi kõikidele Aruba toodetele: mobility kontrolleritele, šassiile, liinikaartidele, toiteallikatele, juhendajakaartidele, tarkvarale, traadita võrguruuteritele, AP-dele ja switchidele
Aruba tugiteenus - Customer Engineering Kui Aruba tehnik vajab keerukate võrguprobleemide diagnoosimiseks ja parandamiseks abi, saadab ta kohapeale appi tiimi

Täpsemalt saad teenustega tutvuda juba allpool

EELISJUURDEPÄÄS ARUBA TEHNILISE ABIKESKUSE (TAC) TEHNIKUTELE

Aruba TAC on Sinu kõige olulisem abi Aruba võrguprobleemidest teatamisel ja nende lahendamisel ning tarkvaranõu ja parima praktilise teabe saamisel. Aruba TAC tehnikud on koolitatud lahendama riistvara- ja tarkvaraprobleeme. Nad mõistavad äride võrguga seotud väljakutseid ning kasutavad probleemide kiireks lahendamiseks põhjalikke teadmisi tõrkeotsingutest ja võrgu ülesehitusest.

Foundation Care tellijad saavad vastuse eelisjärjekorras. See teenus töötab 24 tundi päevas ja 365 päeva aastas nii telefoni kui ka veebi vahendusel. TACi võimalikult kiire reageerimise tagamiseks saadetakse kõige olulisemate probleemide automaatsed teated vanemtehnikutele.

HOIDKE OMA VÕRGU TARKVARA AJAKOHASENA

Foundation Care tugi annab Sulle juurdepääsu kõikidele Aruba tarkvarafunktsioonidele ja hooldusmeetmetele, mis on vajalikud võrguseadmete ühildumiseks Sinu võrgus ja kogu võrgu tõhusa jõudluse tagamiseks.

TAC tehnikud annavad nõu, milline tarkvara on olemas ja mida peaks seadmetele alla laadima. Tarkvara saab millal tahes alla laadida Aruba tugiportaalist. Kui vajad võrgu parandamist, saad eelistähelepanu, et probleem võimalikult kiirelt laheneks ja võrk täisjõudlusel tööle hakkaks.

TEENUSE TASEMED

Foundation Care pakub paindlikku riistvarahaldust ja kohapealset tugiteenust – allolevast tabelist on võimalik näha erinevate teenustasemete vahe.

 NBD* Exchange4 hour ExchangeNBD* (onsite)24x7 (onsite)CTR**
Riistvara asendamise varuosad ja töö Ainult varuosade kohale toimetamine järgmisel tööpäeval Ainult varuosade kohale toimetamine 4h jooksul Varuosad ja töö kohapeal, järgmisel tööpäeval Varuosad ja töö kohapeal, 4h jooksul Varuosad ja töö kohapeal, kriitiliste seisakute korral kuni 6h jooksul pärast helistamist
TAC tugi Kogu aeg Kogu aeg 9–17 (või kohalik tavatööaeg) Kogu aeg Kogu aeg
Tarkvarauuendused Jah Jah Jah Jah Jah
* Järgmine tööpäev (NBD - next business day)
** Remondikõne (CTR - call to repair)

Kõik Foundation Care teenuse tasemed sisaldavad asendatavate võrguseadmete saatmist. Aruba pakub kohapealset tuge seadmete asendamisel ja võrguprobleemide lahendamisel. Aruba Centrali hallatavate seadmete kasutuselevõtu toetamiseks on saadaval ka ainult riistvara teenused.

ARUBA TUGIPORTAAL

HPE Aruba veebipõhine tugiportaal pakub juurdepääsu Aruba uuele tarkvarale, KKK-le, väljakutsetele, tähelepanekutele, toote dokumentatsioonile ja parimale praktikale. See oluline tehniline teave võimaldab Aruba võrku efektiivselt hallata.

ARUBA CUSTOMER ENGINEERING

Mõnikord võivad võrguprobleemid olla püsivad ja neid on raske diagnoosida ja parandada. See kehtib eriti komplekssete võrgukeskkondade korral. Aruba TAC tiim võib vajadusel saata keeruliste võrguprobleemide diagnoosimiseks ja lahendamiseks kohapeale Aruba Customer Engineering tiimi.

TUGITEENUSED PROACTIVE ENGINEERING JA PREMIER

Ettevõtetel, kellel on Aruba Foundation Care, on õigus osta ka selliseid Aruba tugiteenuseid: Resident või Remote Engineer ja Premier. Resident Engineer pakub kohapealset võrguhalduse ja eriprojektide tehnilist abi. Premier pakub kaugteenust, isikupärastatud ja ennetavat abi kindla tehnilise teenuse halduri juures ja juurdepääsu Aruba lahenduste ekspertidele.

Lisainfot saab Aruba veebilehelt Operational Support Services .

FOUNDATION CARE EKSPERDID ARUBA VÕRGUTEGEVUSE TAGAMISEKS

Foundation Care tugiteenused pakuvad vajalikku juurdepääsu tõrkeotsingu abile, samuti tarkvara alla laadimist, parimat praktikat ja ekspertnõu. Tooteid, mida Foundation Care tugileping ei hõlma, hallatakse kehtiva riistvaragarantii alusel, piirates juurdepääsu TACile, veebitoele ja riistavara asendamisele.

Allolevas tabelis võrreldakse tavalist garantiid ja Foundation Care’i.

VÄLJUNDGARANTIIFOUNDATION CARE
Tehniline tugi Äriliselt mõistlik pingutus, mitte prioriteedipõhine Prioriteedipõhine reageerimine
Ainult toote vastavus (purunemine ja parandus) • Juhised konfiguratsiooniks, koostalituseks
ja muu parim praktika
• Juurdepääs ACE-le ja tehnilisele toele
Telefonitugi tavatööajal (9–17) Telefonitugi kogu aeg
Tarkvaratugi ja -uuendused Ainult üldkasutatav tarkvara Kõik tarkvaravärskendused ja -uuendused, esmatähtsad veaparandused ja turvalisus
Riistvaratugi Saatmine järgmisel tööpäeval (kättesaamine tavaliselt 7–10+ päeva jooksul) Järgmisel või samal tööpäeval saatmine koos kohapealse töö võimalusega

Lisateavet, sealhulgas tingimused ja tugiteenuse terminite sõnaraamatu leiad HPE Aruba veebilehelt Support Services Central . Lisateavet Aruba ülemaailmsete teenuste, sealhulgas toe, professionaalse ja tarbimisteenuste toe kohta leiad Aruba veebilehelt Support and Services .