1. tagasi

Lihtsusta oma võrguhaldust pilvepõhise Aruba Centrali abil

Muuda operatsioonid sujuvamaks, automatiseeri tüütuid ülesandeid ja avasta esimesena tekkinud probleemid

Edasi arendatud AIOpsid

Pideva jälgimisega tagavad tehisintellektil põhinevad teadmised reaalajas nähtavuse ja hoiatused traadita kohtvõrgu, switchide ja SD-WANi infrastruktuuri kohta. Statistika tugineb kasvavale võrguandmete kogumile ja põhjalikele kogemustele.

Kontakti ja asukoha jälgmine

Aruba Central analüüsib ja teavitab nii proximity kui ka asukoha telemeetriat, et teostada kontakti ja asukoha jälgimist. Need andmed koos täiustatud tehisintellekti võimalustega tagavad täpsuse, mis võimaldab tuvastada, millised inimesed ja kus täpsemalt kokku puutusid.

Lihtne ligipääs Azure'ile või AWSile

Kasutades Aruba Centrali pilveühenduse ja orkestreerimisteenuseid võimaldad lihtsa ja turvalise ühenduvuse multi-cloud või hybrid-cloud asukohtades hostitud töökoormustega.

Paindlikud lisavõimalused

Parimate traditsiooniliste võrguhalduste, AIOpsi, kogemuste jälgimise ja seadmete turvalisuse kombineerimise abil aitab Central teil hallata WLANi switche, SD-WANi ja VPN-teenuseid kasutades pilve, kohapealseid või as-a-service valikuid.


Sisseehitatud automatiseerimise ja analüütika abil tervendab ja optimeerib Aruba Central Sinu võrku jättes Sulle võimaluse tegeleda nende ülesannetega, mis tegelikult olulised on.

Koge otse oma brauseris täielikult interaktiivset demo, millel on üle 40 levinud töövoo.


Pane end kindlasti kirja siin lehel