Vaadake mind nüüd

AI-ga HPE SimpliVity

Hewlett Packard Enterprise'i (HPE) hüperkonvergentstaristul (HCI) on käes tähtis päev. HPE InfoSighti käideldavus HPE SimpliVity's juhatab sisse täiesti uue HCI põlvkonna, millel on ulatuslikud võimalused, eriti koos uute tehnoloogiliste arengutega kombineerides. Uus taristuintellekt ja elutsüklihaldus ning uued andmekaitsefunktsioonid suunavad HPE SimpliVity lahendusi hõlpsalt hallatavast elastsest taristust edasi nutikalt lihtsa, ülitõhusa, servtöötluseks optimeeritud HCI-lahenduseni. HPE SimpliVity on nüüd AI-põhine - ja see on tulevik.

Riistvaraga piiratusest AI-põhiseks

HPE SimpliVity on alati läinud kaugemale tavalisest HCI konsolideerimisest. Algusaegadel võis öelda, et IT-arhitektuurid olid "riistvaraga piiratud". Enamikel süsteemidel oli igas node'is vaid väga algeline serverite, salvestite ja hüperviisori konsolideerimine. Algse arhitektuuri asemele tulid peagi tarkvarapõhine tehnoloogia ja traditsiooniline hüperkonvergents, mis võimaldasid eelmise taristuga võrreldes tohutut IT-tootlikkust ning -tõhusust. Tarkvarapõhine taristu tõi kaasa IT-silode kao ja ebaökonoomsete, käsitsi tehtavate toimingute ning liigse ressursieralduse asendamise virtuaalse andmetöötluse ja -salvestuse tõhusate muutuvate puulidega.

Kogu selle arengu käigus pakkus HPE SimpliVity andmekeskustele pöördelisi HCI-funktsioone: alates sisseehitatud varundusest, kiirest taastest, jooksvast duplikaadieemaldusest ja tihendusest kuni HyperGuaranteeni, mis tagab platvormi lihtsuse, tõhususe ja võimsuse.

See kõik on väga hea, aga tulevikku vaadates peab IT olema ka autonoomne, ennetama ja vältima katkestusi ning ennast ise parandama, et optimeerida end hajutatud keskkondades ja muutuda reageerivast ennustavaks.

HCI autonoomne tulevik

Tänu HPE InfoSighti ennustavale analüütikale saab HPE SimpliVity nüüd pakkuda sellist AI-põhist reaalsust. See hüperkonvergentsi uus põlvkond häälestab automaatselt ja pidevalt taristut, et suurendada jõudlust, elastsust ja tõhusust. Warwick Brown, Carlisle Homesi taristuarhitektuuri ja -turbe juht ütleb lisatõhususe kohta: "... võimas! InfoSight ennustab ja annab aruanded mõõdustikus, millest mu tiimil kasu on."

Tänane teadaanne kinnitab HPE SimpliVity võimet andmekeskuse igapäevaseid toiminguid muuta ja põhjalikult lihtsustada. Tuginedes 100% tarkvarapõhisele arhitektuurile, läheb see kõike hõlmav süsteem kaugemale kui ükski teine turul olev AI-põhine hüperkonvergentslahendus, et muuta toiminguid sujuvamaks ja kiirendada uuendusi pakkudes järgnevat:

* Globaalne intellekt HPE InfoSightiga

Igal HPE SimpliVity mudelil* on nüüd ennustav analüütika ja ressursiplaneerimine, mistõttu pole süsteemivärskenduste korral enam vaja oletusi teha. Süsteemi- ja jõudlusandmete globaalne nähtavus aitab ressursihaldusega ning toejuhtumite automaatika säästab aga aega ja hõlbustab toiminguid klientidel nagu Gerhardt Kruger, kes on King Price Insurance'i pilve- ja taristuinsener.

"Mulle meeldib see uus tehnoloogia väga!" InfoSight on põhimõtteliselt AI, mis jälgib mu keskkonda, kui mina seda ei tee. Kui InfoSight registreerib kõne ja pakub ennustavat tuge, säästab see aega. See on nii väike asi, aga aitab meil keskenduda muudele asjadele ettevõttes."

Justin Brooks, Pitt Ohio süsteemiinsener, võrdles HPE InfoSighti analüütikat oma tiimi käsitsi tehtud arvutustega. "Salvestustõhususe leht on tore, seal näed oma andmekasvu. Arvud lähevad kokku meie andmekasvumudelitega, mida arvutame käsitsi VM-i tööriistadest saadud andmete põhjal. Seda on hea näha."

* Ajakohastatud andmekaitse

HPE SimpliVity integreerimine HPE StoreOnce'iga võimaldab rakendusteadlikku andmekaitset koos kiire taaste ja poliitikapõhise automaatikaga.

See kulutõhus lahendus lihtsustab haldust ja täiendab HCI-platvormi sisseehitatud varundus- ning taastevõimekust pikaajalise säilituse ja vastavusega. VM-e saab kuid või aastaid turvaliselt HPE SimpliVity liidendist väljaspool pidada ning siis kiiresti taastada.

HPE garanteerib 1 TB VM-i taaste 60 sekundi ja 3 klõpsuga - seda tõestavad ka kliendid nagu Altamaha Bank & Trust, kes taastas hiljuti HCI-platvormiga 900 GB vähem kui minutiga. Lisaks näitavad HPE katsed, et kliendid, kes liigutavad andmed HPE StoreOnce tier'isse, võivad kulusid kokku hoida koguni 6-7 korda - andmesalvestuskuludelt GB kohta ja väiksematelt litsentsitasudelt.

* Lihtsustatud elutsüklihaldus

Ühe klõpsuga saab teha klastertäiendid püsivarale, hüperviisorile ja HPE SimpliVity tarkvarale kogu liidendi ulatuses. See funktsioon lihtsustab täiendustoimingut ja vähendab riski, mis on IT-juhtidel, kes kaughaldavad globaalselt hajutatud tegevuskohti.

Servtöötluseks optimeeritud mastaabitavad lahendused

Nende arengutega vähendab HPE SimpliVity põhjalikult keerukust serval, kus klientidel jääb sageli IT-ressurssidest puudu. Üks HPE HCI-terviklahenduse eelistest on see, et kliendid saavad alustada kompaktse 2 node'iga täiesti elastse klastriga, kuhu varundus on sisse ehitatud, ja sealt mastaapimist jätkata. Teisisõnu saavad kaugtootmiskohad, jaekaubanduspoed ja muud keskmise suurusega ettevõtted täieliku kõrgkäideldavuse koos kõigi andmeteenustega, et majutada kõiki VM-e alustades vaid kahe HPE SimpliVity node'iga. Klastreid on võimalik arendada laiuti suurteks servjuurutusteks kõikides keskjuhitavates topoloogiates, et saada äärmiselt efektiivne ja kulutõhus mitme koha avariijärgne taaste. Koos HPE SimpliVity RapidDR-i ja krüptimisega annavad need võimalused kliendile VM-töökoormusteks ühtse, turvalise ja servtöötluseks optimeeritud HCI-lahenduse.

Ennustav analüütika teeb ka mastaabitavuse lihtsamaks. HPE InfoSight HPE SimpliVity'le muudab viisi, kuidas klientide taristu võib kaugkontorites ja väiksemates andmekeskustes areneda. Süsteemi-, jõudlus- ja mahukasutusteabe globaalne nähtavus tagab sisukad mõõdustikud ilma kohapealsete töötajateta, mis jätab olemasolevad IT-ressursid vabaks uuenduslikumate projektide jaoks.

Vaadake lähemalt

HPE SimpliVity on aidanud tuhandetel klientidel üle kogu maailma oma taristut lihtsustada valdkonna juhtiva andmetõhususe ja garanteeritud jõudlusega. Tänased teadaanded võimaldavad HPE SimpliVity klientidel viia oma hüperkonvergentskeskkonnad uuele intelligentsuse ja elastsuse tasemele.

Selleks, et teada saada, kuidas intellekt HPE SimpliVity't pöördeliselt muudab, lugege lahenduse kokkuvõtet või vaadake videot HPE InfoSightist HPE SimpliVity'le.

Intelligentne hüperkonvergentstaristu: HPE SimpliVity
InfoSight HPE SimpliVity'le, tehniline blogisari: kuidas AI lihtsustab HCI-d, 1. osa, sissejuhatus

* HPE SimpliVity node'idel peab olema 3.7.8 või uuem tarkvaraversioon.

LOE ORIGINAALUUDIST >>