1. tagasi

25.04.2018 - Tallinn

Pressiteade: Acronise täiustatud andmekaitselahendused nüüd ALSO Cloud Marketplace'il saadaval

ALSO lisab Cloud Marketplace'ile Acronise uued täiustatud varundamis- ja lisateenused, et meie kanalipartnerid saaks pakkuda oma klientidele kõikehõlmavat ning paindlikku andmekaitse- ja pilveteenuste paketti.

ALSO koostöö Acronisega algas juba 2010. aastal. Nüüd saab ALSO tutvustada Acronise täiustatud andmekaitseteenuseid, mille sügavam ja põhjalikum integreeritus viib teenuste kvaliteedi ja paindlikkuse uuele tasemel. Acronis Files Cloud pakub kontoris töötavatele ja mobiilsetele kasutajatele turvalist failide kasutamist, sünkroonimist ning jagamist intuitiivses, terviklikus ja turvaliselt hostitud pilvelahenduses. Ettevõtted, kelle eesmärk on saavutada lühim võimalik taaste sihtkestus (Recovery Time Objective – RTO) ja teha samas ohutuid ja pragmaatilisi avariijärgse taaste investeeringuid, saavad nüüd kasutada Acronise avariijärgset taastet otse Cloud Marketplace'i teenusena (Disaster Recovery-as-a-Service – DRaaS).

„Meil on hea meel lisada Acronise innovaatilised varundus- ja pilveteenused Cloud Marketplace'ile. Acronis Files Cloudi ja Acronis DRaaS-i funktsioonid võimaldavad meie edasimüüjatel leida tänu turvalisele andmeedastusele, tipptasemel andmekaitsele ja progressiivsetele pilveteenustele uusi tuluvooge ning suurendada kliendilojaalsust,” ütles Leo Wiegel, ALSO Cloud OY Euroopa pilveteenuste juht.

„Acronisel on au olla osa ALSO Cloud Marketplace'ist, mis võimaldab pakkuda väga hõlpsalt innovaatilisi lahendusi ettevõtetest lõppklientidele, kes otsivad töökindlaid ja end tõestanud pilveteenuseid. Acronis Files Cloud ja Acronis DRaaS täiendavad suurepäraselt platvormi olemasolevat tooteportfelli,” ütles Jan-Jaap Jager, Acronise tulujuht.

Acronise täiustatud andmekaitselahendused on nüüd ALSO Cloud Marketplace'il saadaval.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Manuela Rost-Hein
+49 211 95412160
also.press@ketchumpleon.com