1. tagasi

21.12.2017 - Tallinn

Pressiteade: ALSO alustab üle-Euroopalist koostööd Scale Computinguga

ALSO alustab koostööd Scale Computinguga, mis on valdkonna juhtiv salvesteid, servereid ja virtualiseerimistarkvara integreerivate lahenduste pakkuja. ALSO liidab Scale’i HC3 lahendusse Lenovo serverid, et hüperkonvergentsi lahenduste kasutust Euroopas suurendada.

„Scale’i HC3 lahendus täiendab meie olemasolevat tooteportfelli. Lenovo serverite integreerimine võimaldab lihtsustada haldust ja annab olulise kulude kokkuhoiu, mida tänapäevane IT-keskkond nõuab. Oleme pühendunud koostööle juhtivate tarnijatega, et pakkuda kvaliteetseid IT-teenuseid ja meie partnerlus Scale Computinguga on selle heaks näiteks. Meil on hea meel aidata koos Scale'iga oma klientidel kõrvaldada mõned traditsioonilise virtualiseerimise nõrgemad aspektid,” ütles Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holding AG tegevdirektor.

„Otsime alati Euroopa, Lähis-Ida ja Aasia (EMEA) turgudel uusi innovaatilisi partnereid, et abistada neid hüperkonvergentsi ulatuse suurendamisel,” ütles Johan Pellicaan, EMEA turundusdirektor ja asepresident, Scale Computing. „ALSO on ehitanud tugeva ja 15 riigis toimiva turuplatsi ning tunneb uhkust tervikliku IT-lahenduste tooteportfelli pakkumise üle. See on põnev areng ja meil on hea meel selle strateegilise partnerluse üle, mis aitab HC3 lahendusel jõuda klientideni üle terve Euroopa.”

Scale Computing pakub ühtset integreeritud lahendust, kus on sujuvalt kombineeritud salvesti, serverid ja virtualiseerimistarkvara ühte seadmesse, mis on mastaabitav, iseparandav ning lihtsalt hallatav. Müüdav toode põhineb Lenovo riistvaral ja see vähendab oluliselt kulusid ning hõlbustab haldust. Seadet on lihtne kasutada ning see ei nõua mingisuguseid täiendavaid litsentsimiskulusid ega koolitusi. Süsteemi mastaabitavus võimaldab organisatsioonidel kasvada ilma, et nad peaks salvestusruumi suures mahus ette ostma.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com