1. tagasi

22.08.2017 - Tallinn

Meediateade: ALSO täiendab oma Eesti edasimüüjatele mõeldud teenusteplatvormi WePrintSmarteriga

Pärast WePrintSmarteri edukat lansseerimist kaheksas Euroopa riigis, pakub ALSO teenust nüüd Eestis. Alates tänasest saavad kohalikud edasimüüjad teenida tulu selliste lisandväärtusega teenustega, nagu SmartSupplies, mille näol on tegemist täisautomaatse printimistarvikute tellimise teenusega.

„Meie platvormid võimaldavad edasimüüjatel pakkuda oma klientidele uusi lahendusi. WePrintSmarteri arendas ALSO ise ja tegemist on tipptehnoloogilise printimistarvikute veebiplatvormiga, mis pakub lisandväärtusega teenuseid, et prindivaldkonnas tegutsevad edasimüüjad saaksid oma tegevust laiendada. Selle algatusega kasvatab ALSO veelgi oma laialdast teenusteportfelli. Uuenduslikud WePrintSmarteri teenused on modulaarse ülesehitusega ja võimaldavad veelgi rohkematel edasimüüjatel ja teenusepakkujatel oma klientide printimisvajadustega seotud tellimusi hallata,” selgitas Tarmo Niineste, ALSO Eesti OÜ tegevdirektor. WePrintSmarteri esimeseks teenuseks on SmartSupplies, mis on täielikult veebipõhine lahendus, mis automatiseerib tooneri- ja tindikassettide tellimise ning kohaletoimetamise. See toimib iga tootja printerite ja multifunktsionaalsete seadmetega ning annab edasimüüjatele pideva tellimuste voo ilma, et kliendid peaksid käsitsi edasimüüja veebipoodi külastama või konkreetse tarviku tootekoodi teadma.

SmartSuppliesi kasutajaks registreerumine ja selle kasutamine on tasuta. Pärast registreerumist saavad kliendid 24/7 juurdepääsu SmartSuppliesi portaalile, mis võimaldab neil näha kõiki oma võrgus asuvaid printereid. Printeri üksikasjalik vaade kuvab vastava printeri tooneri- või tindikasseti jäägi. Lisaks pakub see edasimüüjatele täiendavaid ärivõimalusi, sest nad saavad tuvastada klientide vananenud seadmed ja pakkuda neile uusi printimislahendusi.

SmartSuppliesi peamine eelis on see, et edasimüüjad ja kliendid saavad seada printerid automaatselt tarvikuid tellima. Kui ühendatud printeri tarvikud hakkavad otsa lõppema, luuakse automaatselt uus tellimus ja ALSO saadab vajaliku tindi- või toonerikasseti edasimüüja nimel otse kliendile. Sellega ei kaasne mingeid keerukaid lepingud. Kliendid maksavad vastavalt tellitud tarvikutele.

WePrintSmarter käivitati esmalt 2017. a alguses Taanis ja toimib nüüd lisaks ka Norras, Rootsis, Soomes, Austrias, Saksamaal, Šveitsis, Prantsusmaal ja Leedus.

Lisateavet vt www.weprintsmarter.com või võtke ühendust kohaliku ALSO kliendihalduriga.