1. tagasi

6.07.2017 - Tallinn

Meediateade: ALSO pilvepõhiste turbeteenuste hulka lisandub Norton Small Business

ALSO täiendab Cloud Marketplace’i tootevalikut Symanteci küberturbelahendusega Norton Small Business, mis on välja töötatud alla 20 töötajaga ettevõtete äritegevuse ja andmete kaitsmiseks. Symanteci olemasoleval turbepaketil põhinev toode on paindliku disainiga, mis võimaldab firma laienemisel lisada uusi seadmeid vajaduse tekkimise järgi.

Symanteci hiljutise uuringu järgi on enamik lunavararünnakutest valimatud ja nakatumine on sarnane nii ettevõtetele kui ka tarbijatele. Mitmed väiksemad grupeeringud on aga alustanud lunavararünnakutega sihtima just ettevõtteid. Nende rünnakute eesmärgiks on nakatada konkreetse võrgu arvutid ja nendes sisalduvad ohvrile väärtuslikud andmed krüpteerida. Turbelahendus Norton Small Business, mis kasutab maailma ühe suurima tsiviilküberluure võrgustiku andmeid, aitab kaitsta kõige keerulisemate rünnakute eest kõigil platvormidel (sh Windowsi ja Maci arvutid, Androidi nutitelefonid ja tahvelarvutid ning iPhone’id ja iPadid). Lisaks Nortoni täiustatud viiruse-, pahavara- ja õngitsemistõrje tehnoloogiatele sisaldab Norton Small Business ka Norton Mobile Insighti rakenduseskannimise tehnoloogiat, mis võimaldab tuvastada pahatahtliku või kahtlase Androidi rakenduse enne selle installimist. Tootel on ka kauglukustuse ja -tühjenduse funktsioonid kaotatud või varastatud seadmete haldamiseks. Installimine ei nõua mingeid IT-oskusi.

„Nortoni professionaalsete turbelahenduste lisamine ALSO Cloud Marketplace’i võimaldab meil pakkuda oma edasimüüjatele täisteenuspaketti. Tänu Norton Small Businessile on meil paindlik, mitmetasemelist kaitset sisaldav toode lihtsalt tellitava teenusena,” selgitas ettevõtte ALSO Holding AG digitaalteenuste valdkonna asepresident Aleksi Partanen.

„Meie jaoks on ALSO Cloud Marketplace oluline uus tee jõudmiseks väikeste ja keskmise suurusega ettevõteteni. Kuna paljudel neist puuduvad IT-osakonnad kaitsmaks neid järjest suurenevate küberohtude eest, siis usume, et koostöö ALSO-ga annab võimaluse varustada need firmad meie usaldusväärse turbelahendusega,” rääkis Symanteci Benenordi turustuspiirkonna direktor Robert den Drijver.

Norton Small Business on nüüd ALSO Cloud Marketplace’is saadaval.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Simon Hertwig
+49 89 809902525
shertwig@brunswickgroup.com