1. tagasi

3.04.2017 - Tallinn

ALSO lihtsustab töövoogu koodikirjutamist mittevajava äriprotsessihalduse tööriistaga ettevõttelt FlowForma®

ALSO alustab koostööd FlowForma®-ga, mis on juhtiv Microsoft Office 365 äriprotsessihalduse (BPM) tööriistade valmistaja. FlowForma® muudab radikaalselt traditsioonilist äriprotsessihalduse (BPM) maailma, lähenedes probleemile uuenduslikult ja arendades äriprotsessihalduse (BPM) tooteid, mis võimaldavad kasutajatel protsesse luua ning nutikamaks ja kiiremaks siluda tuttava SharePointi platvormi kaudu ilma, et selleks peaks koodikirjutamist oskama.

Auhinnatud Office 365 lisandmoodul FlowForma® BPM võimaldab ettevõtetel juurutada äriprotsesse kiiresti ja paindlikult. Koodikirjutamist mittevajav ja ainult loogikal põhinev lähenemine võimaldab ärikasutajatel juurutada kiiresti selliseid protsesse, nagu uute töötajate dokumendihaldus, uute toodete arendamine ja kliinilised uuringute läbiviimine. See võimaldab suurendada organisatsiooni tõhusust ja produktiivsust

„Oleme väga uhked, et saame tutvustada FlowForma® äriprotsessihalduse tööriistu. Sujuvalt ühte tootesse integreeritud võimas töövoolahendus ja dokumentide loomise võimekus teevad sellest Microsoft Office 365 äriprotsessihalduse tööriistapaketist suurepärase lisa ALSO Cloud Marketplace'i tooteportfelli,” ütles Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Cloud ISV juht.

„FlowForma® tööriist Flow Designer võimaldab luua SharePointi platvormi kasutades terviklikke lahendusi, mis on mõeldud inimestele, kel on vaja teadmisi ettevõtte vajadustest: konsultandid, analüütikud ja juhid. Partnerlus ALSO-ga võimaldab meil laieneda kiiresti uutele turgudele ning võimaldada Euroopa organisatsiooni- ja ettevõttejuhtidel oma protsesse sujuvamaks muuta ning produktiivsust tõsta,” ütles Neil Young, FlowForma® tegevdirektor.

FlowForma® BPM on nüüd ALSO Cloud Marketplace’is saadaval.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com