1. tagasi

16.03.2017 - Tallinn

ALSO rikastab Cloud Marketplace'i teenusega myCdesk Cloud Desktop & Webapps

ALSO kasvatab oma Cloud Marketplace'i innovaatilise teenusega myCdesk™ Cloud Desktop & WebApps, mis võimaldab kanalipartneritel juurutada täisfunktsionaalse pilvetaristu automaatselt ja kõigest minutitega. Teenus myCdesk™ Cloud Desktop & Webapps teeb turvalise allhankimise lihtsaks ja tõhusaks. Kliendi pilvetööruum on juurdepääsetav 24/7 olenemata seadmest või operatsioonisüsteemist. See toetab mobiilsust, paindlikkust ja koostööd.

myCdesk™ võimaldab edasimüüjatel olla oma klientide allhankeprojektide keskmes ning leida uusi püsikliente ja tuluvoogusid, et toetada pilveteenuste osa kasvu oma käibes. Edasimüüjad saavad klientide kaughalduse võimekuse ning suurendada seeläbi klientide rahulolu ja teenuse pakkumise kiirust.

„Erinevate uuringute järgi on tänapäevases kontoris põhitrendideks turvalisus, mobiilsus ja paindlikkus. Samal ajal otsivad ettevõtted võimalusi IT kulude optimeerimiseks ja IT-keskkonna tõhusamaks mastaapimiseks. Meil on väga põnev rikastada Cloud Marketplace'i tooteportfelli myCdesk™-i pilveteenustega,” ütles Aleksi Partanen, ALSO Holding AG digiteenuste vanemasepresident.

„Edasimüüjatest partnerid kasutavad ALSO Cloud Marketplace'i igapäevaselt uute pilvelahenduste müümiseks ja püsiklientide käibe kasvatamiseks. Kuna ALSO Cloud Marketplace'i lihtsus ja mugavus lähevad väga hästi kokku meie teenuste lihtsuse ja automaatsusega, on see partnerlus äärmiselt loogiline,” ütles Frédéric Sebbagh, myCdesk™.

Teenus myCdesk ™ Cloud Desktop & WebApps on nüüd ALSO Cloud Marketplace’is saadaval.

Lisateavet toote kohta ja ALSO Cloud Marketplace'i leiate aadressilt www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com