1. tagasi

1.03.2017 - Tallinn

ALSO lansseerib LiveArena ALSO Cloud Marketplace'il

LiveArena Broadcast võimaldab ettevõtetel oma veebipõhiseid telekanaleid luua ja levitada. LiveArena Broadcast avab korporatiivsisu tohutud võimalused tehes sisu loomise ja haldamise lihtsaks ning kulutõhusaks. Kõik sisuga seotud toimingud, alates ürituste salvestamisest kuni olemasolevate videote levitamiseni, saab teha ühest kesksest süsteemist. Iga klient saab luua oma telekavad ja telekanalid ning voogesitus töötab igal platvormil.

Tänapäevane publik nõuab sisuesituse isikupärastamist ja kohandamist ning juurdepääsu igalt seadmelt. Seepärast on LiveArena Broadcastil lihtsad ja hõlpsalt konfigureeritavad sisuportaalid, et kliendid saaks oma kanaleid isikupärastada. Tänu iOS-i, Androidi ja Windowsi mobiilirakendustele saab kliendi telekanaleid vaadata iga seadmega.

„Meil on hea meel, et LiveArena liitub ALSO Cloud Marketplace'iga. Digitaalne turundus ja sisujagamine muutub igas suuruses ettevõtetele aina olulisemaks. Soovime, et partneritel oleks võimalik oma kliente selles abistada,” ütles Aleksi Partanen, digitaalsete teenuste vanemasepresident, ALSO Holding AG.

„Meil on suur au alustada koostööd ALSO-ga. Saame anda koos ALSO partneritega igas suuruses ettevõtetele ja organisatsioonidele võimaluse luua oma telekanalid ning muuta täielikult nende kommunikatsiooni,” ütles Anders Nilsson, LiveArena tegevdirektor.

LiveArena on nüüd ALSO Cloud Marketplace’is saadaval. Lisainformatsioon ja ligipääs ALSO Cloud Marketplace`ile aadressil www.alsocloud.ee.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com