1. tagasi

13.02.2017 - Tallinn

Meediateade: ALSO lansseeris Cloud Marketplace'il MondayCoffee koostööteenused

ALSO laiendab oma Cloud Marketplace'i väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud koostöölahendusega EspressoNet 365. Rakendus võimaldab kolleegide, klientide ja tarnijate koostööd ühes tsentraalses keskkonnas. Šveitsis asuva ja Microsofti kuldserti omava MondayCoffee loodud EspressoNet 365 põhineb Microsoft Office 365 tehnoloogial. Tõestatud ülesehituse, kujunduse ja omadustega rakendus aitab ettevõtetel hallata arukamalt nii ettevõttesiseseid kui ka -väliseid töövoogusid.

Tellimuste kinnitused, hinnapakkumised, arved – kõiki seotud dokumente saab hoida ühes kohas, et need oleks kolleegidele kiiresti kättesaadavad ja redigeeritavad. Lisaks saab dokumente alati, igal pool ja igalt seadmelt klientidega jagada. Turvalisus tagatakse Microsofti tarkvara ja pilvetaristu abil. E-kirjade saatmise asemel saate nüüd avaldada uudiseid samas koostöökeskkonnas või isegi interaktiivsemal kujul (nt blogidena). Niimoodi on kõik alati uusimate arengutega kursis.

„Tuues ALSO Cloud Marketplace'ile aina rohkem Office 365 lisarakendusi, saame näidata kasutajatele, kuidas nad saavad olemasolevaid teenuseid maksimaalselt ära kasutada. EspressoNet365 on hea näide kasvavast vertikaalsete pilveteenuste portfellist, mis sisaldab kliendi vajadustele sobituvaid tooteid. Oleme väga õnnelikud, et nad on nüüd meie partnerid,” Thorlakur Thorgeirsson, Cloudi ISV-juht, ALSO Holding AG.

EspressoNet 365 saab installida vähem kui tunniga ja tänu EspressoNeti intuitiivsele kasutajaliidesele on võimalik töötajate kaugväljaõpe vähem kui päevaga.

„Oleme veendunud, et EspressoNet 365 aitab professionaalidel oma tööelu lihtsustada ning samal ajal Microsofti tehnoloogia töökindlust ja turvalisust nautida. Partnerlus ALSO-ga võimaldab meil viia EspressoNet 365 rahvusvahelisele areenile ning propageerida tõhusaid koostöövõimalusi veelgi laiemale publikule. Ootame ALSO-ga töötamist väga,” ütles Reto Meneghini, MondayCoffee tegevdirektor ja asutaja.

Lisateavet toote kohta ja ALSO Cloud Marketplace'i leiate aadressilt www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com