1. tagasi

9.01.2017 - Tallinn

Meediateade: ALSO omandas Prantsuse võrgu- ja turbeteenuste distribuutori BeIP

ALSO Holding AG (SIX: ALSN) omandas BeIP, Prantsuse IT võrgule ja turvalisusele spetsialiseerunud ettevõtte, mille peakorter asub Pariisis. Mõlemad osapooled on nõustunud, et tehingu hind jääb konfidentsiaalseks.

BeIP pakub laia IT tehnoloogiate valikut ning erinevaid tugiteenuseid üle Prantsusmaa ja Aafrika, peamiselt võrgu ja turvalisuse alal. Ettevõte on fokusseeritud nö. vertikaalsetele turgudele, nagu näiteks telekommunikatsiooni operaatorid. BeIP hinnangul suurenes nende käive 2016 aastal 20 miljoni euroni, mis on 30 protsendiline kasv võrreldes eelmise aastaga. Ettevõttes töötab 20 inimest.

"BeIP on ideaalne täiendus meie portfooliole Prantsusmaal, see võimaldab meil laieneda ja tugevdada oma turupositsiooni. ALSO Holdingu alla kuuludes on meil võimalus BeIP-ga veelgi laieneda. Hinnates uut vertikaalturgu, oleme avastanud ALSO jaoks olulise ning potentsiaalse turu. BeIP aitab meil sellesse turgu siseneda nii Prantsusmaal, kui mujalgi, " sõnas Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holding AG tegevjuht.

ALSO on tänu oma moodsale B2B veebikeskkonnale üks juhtivatest Euroopa ettevõtetest. Meil on hea meel olla osaks ALSO Grupist ning tulla üheskoos vastu oma klientidele ning nende suurenevatele vajadustele," sõnas Erwan Le Guen, BeIP tegevjuht, kes jääb edaspidi BeIP vähemusaktsionäriks ning jätab oma tööd ALSO Grupiga.

Otselink pressiteatele asub SIIN.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
085-2226677
Brigitte.vandenBoogaard@also.com