1. tagasi

4.01.2017 - Tallinn

Meediateade: ALSO alustab koostööd Stroka Business Groupiga

ALSO alustab koostööd Stroka Business Groupiga (Skupina stroka.si) – esimese Sloveenia partneriga, kes märkas ALSO Cloud Marketplace'i strateegilist tähtsust. Cloud Marketplace laieneb ja pakub nüüd ka Stroka Business Groupi toodet Signature 365. See on lahendus, mis võimaldab redigeerida töötajate signatuure ühest kesksest halduskonsoolist, et suurendada produktiivsust ja tagada ettevõtte kõigi signatuuride ühtsus.

Lisaks töötaja põhiandmetele saavad e-posti signatuurid sisaldada ka muid elemente, nagu kontaktandmed, kampaaniabännerid ning ettevõtte PR-teated või hüüdlaused. Signature 365 juurutamiseks vajavad ettevõtted kõigest Outlook 2013 (või uuema versiooni) olemasolu ja Interneti-ühendust. Kuna erinõudeid infrastruktuurile pole, on rakenduse kasutamine ja haldamine äärmiselt lihtne.

„Tuues ALSO Cloud Marketplace'ile aina rohkem Office 365 lisarakendusi, laiendame oma kliendibaasi ja võimaldame neil pakkuda oma kasutajatele lisandväärust. Strokast saab esimene Sloveenia ettevõte, kes müüb oma lahendust meie Cloud Marketplace'i kaudu ja oleme väga õnnelikud, et nad on meie partneriks,” ütles Thorlakur Thorgeirsson, ALSO Cloudi ISV-juht.

„Kuna koostöö ALSO-ga ja ALSO Cloud Marketplace'i kasutamine oli väga tulemuslik endale vajalike Microsofti pilvepõhiste rakenduste hankimisel, otsustasime kasutada seda täiendavat müügikanalit, et pakkuda partneritele ka enda loodud kiiret ja tõhusat lahendust – Signature 365. Meil on hea meel, et koostöö ALSO-ga aitab meie lahendustel jõuda rohkemate klientideni Sloveenias ja teistes riikides,” ütles Marcel Škerjanc, Stroka Business Groupi tegevdirektor.

Rakendus Signature 365 on nüüd ALSO Cloud Marketplace'is saadaval.

Lisateavet teenuse kohta ja ALSO Cloud Marketplace'i leiate aadressilt www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
085-2226677
Brigitte.vandenBoogaard@also.com