1. tagasi

3.01.2017 - Tallinn

Meediateade: ALSO abistab kanalipartnereid Microsoft Azure'ile migreerumisel

ALSO pakub partneritele teenust Assisted Migration. ALSO sertifitseeritud Microsofti tehnikud aitavad nõuannete ja teadmistega, et tagada Microsoft Azure'ile migreerumisel kiirus ning parim kasutajakogemus.

ALSO laiendab Cloud Marketplace’i Microsoft CSP-portfelli teenusega Assisted Migration. Uus teenus võimaldab ALSO kanalipartneritel konfiguratsioone valideerida, lugeda parimate praktikate kohta ja saada lisateadmisi migreerumisprotsessi kohta. Assisted Migration on saadaval kõigile partneritele viieteistkümnes ALSO riigis.

„Kuna oleme suurim Microsofti kaudne CSP-partner Euroopas, on meil migreerumisprojektidega palju kogemusi. Eduka migreerumise üheks põhiteguriks on piisav tehniline tugi alati, kui seda vajatakse. Iga projekt on ainulaadne, seega on sertifitseeritud tehnikute nõuanded ning teadmised migreerumise õnnestumisel ja parima kasutajakogemuse tagamisel olulise tähtsusega”, ütles Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holding AG tegevdirektor.

Microsoft pakub oma globaalsetele Microsofti partneritele mitmeid uusi ja kasulikke ärivõimalusi. Azure'i platvormil toimivad ettevõtted on kasvav trend ning pilve migreerumine muutub aina populaarsemaks. Assisted Migrationi teenuse otstarve on hõlbustada Azure'i müümist ning teha migreerumine kiiremaks ja sujuvamaks.

Lisateavet toote kohta ja ALSO Cloud Marketplace'i leiate aadressilt www.alsocloud.ee

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Brigitte Van den Boogaard
085-2226677
Brigitte.vandenBoogaard@also.com