30.04.2024 - Tallinn

Pressiteade: ALSO viib lõpule uue juhi ametisse määramise - Wolfgang Krainz nimetatakse uueks tegevjuhiks

Alates 1. maist 2024 on ta Gustavo Möller-Hergti järeltulija, kes jätkab ALSO Holding AG (SIX: ALSN) juhatuse esimehena.

Wolfgang Krainz on töötanud ettevõttes alates 2016. aastast, viimati Austria ning Kesk- ja Ida-Euroopa piirkondliku juhi ametikohal. Selle aja jooksul on ta järjekindlalt optimeerinud oma vastutusvaldkondi, juhtinud digitaalsete platvormide kasvu ja edukalt integreerinud omandatud ettevõtted olemasolevasse organisatsiooni.

„Viimaste aastate jooksul on ALSO loonud eduka ökosüsteemi, mida me tulevikus veelgi laiendame. Kiirendadamaks veelgi meie jätkusuutlikku ja kasumlikku kasvu, keskendub organisatsioon senisest enam müügiaspektidele. Täpsematest üksikasjadest teatame peagi,“ selgitab uus tegevjuht.

„Selles väga dünaamilises tööstusharus on olnud privileeg juhtida taolist ettevõtet nagu ALSO, mis ennetab muutusi ja väljakutseid ning kohandab edukalt oma strateegiat, jäädes samal ajal truuks oma põhiväärtustele. Seda eelkõige tänu oma andekatele ja pühendunud töötajatele. Wolfgangiga valisime nüüd selle kontserni seest tugeva müügi- ja juhtimisoskusega tegevjuhi,“ ütles Möller-Hergt.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Kilian Maier
+41 76 570 11 60
kilian.maier@also.com