9.08.2023

Pressiteade: ALSO ja Acronis sõlmivad strateegilise partnerluse

Kaks ettevõtet pannud aluse uut tüüpi koostööle ja ühistele võimalustele märkimisväärseks ja kiireks kasvuks. Koostöö kaudu kasutavad ACRONIS ja ALSO oma üleeuroopalist positsiooni 22 riigis, andes kanalile parema ülevaate turuvõimalustest , kogemustest ja ühistest ressurssidest.

"Lihtsustamine ja suurem paindlikkus on küberturvalisuse ja andmekaitsega seotud turunõudluse keskmes," selgitab Denis Cassinerio, Acronise'i ülemaailmse turunduse vanemdirektor . "Acronise lahendused koos ALSO võimekuse ja tehnilise pädevusega on loodud selleks, et pakkuda kanalile asjakohast kasu: suuremat turvalisust, kulude optimeerimist ja üldist paremat töökogemust. Meie integreeritud küberkaitse portfell võimaldab kanali partneritel pakkuda tipptasemel turvalahendusi. Partnerid võivad toetuda lihtsustatud lähenemisviisile, mis võimaldab tuvastada, kaitsta, avastada, reageerida ja taastada mis tahes küberohtu."

Acronis ja ALSO on võtnud endale kohustuse pakkuda kanalile parimaid praktilisi kogemusi ja toetada tehnilist kogukonda, et saavutada maksimaalne sertifitseerimise tase ning jagada oskusteavet ja ärikogemusi. ALSO Cloud Marketplace'ile tuginedes aitavad mõlemad ettevõtted paremini kasutada olemasolevaid oskusi, et rahuldada küberkaitse turu kasvavaid vajadusi. Partnerid võivad toetuda ALSO ressursside põhjalikule ettevalmistusele ja lihtsustatud lähenemisviisile ohtude tuvastamisel, kaitsmisel, avastamisel, reageerimisel ja taastumisel mis tahes küberturvalisuse intsidendi korral.

Artjoms Krumins, ALSO Tarkvara & Küberturvalisuse kompetentsikeskuse juht, rõhutab:"ALSO Cloud Marketplace on parim platvorm MSP-dele, kes soovivad katta kõik oma klientide vajadused. Kasutades ALSO Cloud Marketplace'i pilveplatvormi ja andmekeskust, saavad nad kohandatud lahendusi vaevata kasutusele võtta, hallata ja arvestada."

Lisateabe saamiseks portfelli kohta võtke ühendust oma kohaliku ALSO müügimeeskonnaga.

ALSO:

ALSO Holding AG (Emmen/Šveits) on üks juhtivaid IKT-tehnoloogia pakkujaid, kes tegutseb praegu 30 riigis Euroopas ja partnerite kaudu kokku 144 riigis üle maailma. Oma veebipoe ja pilveplatvormi kaudu pakume ligikaudu 120 000 potentsiaalsele edasimüüjale juurdepääsu enam kui 700 tootja toodetele ja teenustele rohkem kui 1450 tootekategoorias. Pilveteenuste pakkumine ulatub as-a-service-põhise IT-teenuse pakkumisest kuni digitaalsete platvormideni, nagu asjade internet, tehisintellekt, virtualiseerimine ja küberturvalisus. Meie eksperdid toetavad kanali partnereid hübriid IT-lahenduste väljatöötamisel. Ringmajanduse vaimus pakub ettevõte kõiki teenuseid ühest kohast alates tarnimisest kuni seadmete utiliseerimiseni. Lisateavet leiate aadressil: https://also.com

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com