5.09.2022 - Tallinn

UUS ALSO TOOTEPORTFELLI TÄIENDUS: xFusion serverid on nüüd ALSOs saadaval!

xFusion Digital Technologies serveritooted on nüüd ALSOs saadaval. Mõlemad ettevõtted on allkirjastanud lepingu, mis hõlmab laiaulatuslikku koostööd Euroopas.

xFusion on juhtiv ülemaailmne serverite infrastruktuuri ja teenuste pakkuja. xFusion teenindab kliente 130 riigis, hõlmates rahandust, telekommunikatsiooni, Internetti, transporti, energeetikat ja muid tööstusharusid. FusionServeri seeria koosneb kuni 85 mudelist, millega saab pakkuda tasakaalustatud konfiguratsioone ja paindlikke laiendamisvõimalusi erinevate rakendusstsenaariumide jaoks, sealhulgas andmekeskused, big-data, mälusisesed andmebaasid, high-performance computing (HPC) ja tehisintellekt. xFusion serverid seisavad intelligentse energiasäästu ja parema energiatõhususe eest, kasutades näiteks xFusioni patenteeritud dünaamilist energiahaldustehnoloogiat (DEMT). Lisafunktsioonid, nagu komponentide talveunerežiim, mitmefaasiliste toiteallikate automaatne sisse-/väljalülitamine, PID-algoritmil põhinev ventilaatori kiiruse häälestamine ja aktiivsed ooterežiimi toiteallikad vähendavad energiatarbimist veelgi. Lisaks optimeerib energiakasutust 80PLUS plaatina- ja titaantoiteallikate ning HVDC tehnoloogiate kasutamine.

ALSOl on heameel, et saame pakkuda xFusioni kvaliteetseid ja uuenduslikke servertooteid, mis täiendavad praegu pakutavat serverivalikut ning tagavad laiendatud tarnevõime.

xFusion tooted on saadaval ALSO e-poes. ALSO andmekeskuse meeskond on saadaval mis tahes päringute või toe jaoks aadressil taavo.siimer@also.com