1. tagasi

10.01.2022 - Tallinn

Pressiteade: ALSO Cloud Marketplace’i uudised: CrowdStrike Managed Security Service Provideri pakkumised

Üldiselt andmete ja konkreetsemalt intellektuaalomandi kaitse on ettevõtete jaoks tänapäeval üks keerulisemaid ülesandeid. ALSO küberturbe digiplatvorm sisaldab erinevaid rakendusi ja teenuseid, mis aitavad turvaspetsialistidel seda tööd teha. Nüüd täiendasime oma Cloud Marketplace’i küberturbe valdkonna liidri CrowdStrike’iga. Pilvepõhine platvorm CrowdStrike Falcon on terviklahendus rikkumiste, andmevarguste ja küberrünnete peatamiseks, pannes inimesed, tehnoloogia ja protsessid sujuvalt koos tööle.

CrowdStrike Managed Security Service Partner Program annab hallatud turvateenuse partnerite käsutusse lõppseadme turbelahenduse, mis tagab nende klientidele kõrgetasemelise kaitse ning mida on lihtne rakendada ja hallata.

Ettevõtte ALSO Holding (SIX: ALSN) tarbijavaldkonna vanemasepresident Jan Bogdanovich ütles: „CrowdStrike on meie küberturbelahenduste portfellile väärtuslik täiendus. ALSO Cloud Marketplace on ettevõtte poolt kõrgelt tunnustatud ning pakub kõiki vajalikke vahendeid, mille abil teenusepakkujad saavad ühel platvormil teenuseid juhtida ja hallata ning arveid koostada. Oleme veendunud, et see on kõige tõhusam viis hallatud turvateenuse partneritele pakkumiste edastamiseks ja haldamiseks.“

ALSO Cloud Marketplace’i tooted on saadaval kõikides ALSO riikides.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com