1. tagasi

16.03.2021 - Tallinn

Pressiteade: ALSO esitleb tulevikku – 19. mail toimub veebikonverents Channels Trends+Visions 2021 „New2Next“

Sel aastal on IKT-sektori jaoks olulisim Euroopa kaubandusmess virtuaalne kogemus paljutõotava motoga: New2Next. „Uut normaalsust“, milles oleme alates eelmisest aastast elanud, iseloomustab kaugside. IT-tehnoloogia aitab oluliselt kaasa sellele, et olla kodust töötades alati ühenduses. Üks on kindel: „järgmine normaalsus“ ehk aeg pärast pandeemiat tuleb samuti kaugsidel põhinev. ALSO uurib CTV 2021-s, millised tehnoloogiad, platvormid ja ökosüsteemid seda ajastut kujundavad.

Tuntud riist- ja tarkvaratootjad ning teenuseosutajad esitlevad 19. mail oma portfoolioid virtuaalmaailma kohta. Lisaks esitletakse põhjalikke lahendusi sellistes valdkondades nagu pilv, küberturvalisus, asjade internet, virtualiseerimine ja tehisintellekt. Virtuaalsed interaktiivsed salongid, suur hulk väga erinevaid ettekandeid ning arvukad võrgu- ja suhtlemisvõimalused toovad kokku 24 Euroopa riigi IKT-valdkonna, milles meie ettevõte on esindatud esimest korda.

„Tehnoloogiapakkujana, omades tootjate asjatundlikkust ja edasimüüjate pädevust, on ALSO-l ökosüsteem, mis võimaldab uut ja järgmist normaalsust. Koos kõigi kanalipartneritega tahame jagada oma kogemusi kaugreaalsuse osas,“ ütleb Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holding AG (SIX: ALSN) tegevjuht.

Tasuta üritusele registreerumine on nüüd võimalik aadressil www.alsoctv.com .

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com