1. tagasi

23.09.2020 - Tallinn

Pressiteade: ALSO arendab kohalike virtuaalmesside formaati: SPOTLIGHT UUTEL PLATVORMIDEL

28. oktoobril 2020 korraldab ALSO Eesti käesoleva aasta teise virtuaalmessi nimega SPOTLIGHT, mille keskmes on pilved ja turvalisus. ALSO SPOTLIGHT pakub infot igal teemal, mis peaks tulevikku vaatavatele klientidele huvi pakkuma – ALSO pilveturg koos kõigi selle rohkete funktsioonide ja tarkvararakendustega, edasimüügiküpsed ja värskeimad pilvelahendused, küberturvalisus ning palju muud.

Täielikult Microsoft Teamsil põhinev mess kätkeb endas reaalajas üritusi, veebiseminare, paneeldiskussioone ning ekspertide ettekandeid. Plaanimisel on isegi „iludusvõistlus“, kus väiksematel ISV-del on võimalus viieminutiliste tutvustustena külastajaile oma rakendusi esitleda. Nagu kommenteeris ALSO Holding AG (SIX: ALSN) tegevjuht Gustavo Möller-Hergt: „Meil on väga hea meel võimaluse üle pakkuda kõiki neid formaate kohapeal kõigis maades, kus oleme esindatud – meie sealsete ekspertide abiga ja kaasalöömisel. Üks kõige põnevam aspekt osalejate jaoks on võimalus omavahel ja meie tarnijatega otse ühendust võtta. Nii ärkabki ellu ja võtab kuju meie nägemus ALSO ökosüsteemist.“

Tarnijatest löövad kaasa suured globaalsed tegijad nagu Microsoft, Cisco ja HPE, aga ka ISV-d ehk sõltumatud tarkvaramüüjad. Esmase ülevaate üritusest ja formaatidest leiate siit .Osalemine on tasuta ning avatud kõigile IKT-valdkonna esindajatele.

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com