1. tagasi

9.07.2020 - Tallinn

Muudatused ALSOs: Organisatsiooni tugevdamine seestpoolt

Osana MORE strateegiast ühendab ALSO jõud kolmes Balti riigis, et kasutada sünergiat ning suurendada mõjujõudu ja turupositsiooni. Vaidotas Kutra määrati Baltimaade klienditeeninduse juhiks; Andriy Pishchikov võtab üle Sophela klienditeeninduse juhi koha ja teda toetab Victor Solovev.

ALSO-l on piirkonnas pikk ja edukas ajalugu, ta on säilitanud väga tugeva positsiooni juhtiva turuosalisena. MORE selge strateegia ning selle tugev ja võidukas meeskond on äri peamised taganttõukajad. Tuleviku jaoks on Kutra pannud paika neli peamist tegevuspunkti.

• Säilitada ALSO kasumlik ja edukas tarneäri ning suurendada selle kasvu, keskendudes veebipoele.

• Kasutada lahenduste ja teenuste uusi ärimudeleid (tarbimisel/teenusena).

• Laiendada kontakti piirkonna hankijate ja kanalipartneritega.

• Parandada ALSO ettevõtete ja töötajate riikidevahelist koostööd Baltimaades.

Leedus sündinud Vaidotas Kutra on ALSO-s töötanud alates 2004. aastast. Ta on alates 2018. aasta novembrist tegutsenud tegevdirektorina Sophelas (HPE antud piirkonna põhipartner) mille ta koos oma meeskonnaga käivitas. Gustavo Möller-Hergt, ALSO Holdingu tegevjuht (SIX: ALSN) ütles: „Vaidotasel on suurepärane kogemus meie äri kasvatamisel ja uute äriideede edendamisel. Ta tunneb turgu läbi ja lõhki, nii et me oleme veendunud, et ta on eesseisvate ülesannete jaoks õige inimene.”

Ta annab Sophela juhtimise üle Andriy Pishchikovile ja Victor Solovevile. Andriy Pishchikov on ettevõtte Ukraina filiaali eest vastutanud juba alates selle asutamisest 2018. aastal, pärast töötamist HP tehnoloogiateenuste juhatajana. Ta hakkab juhtima Sophela äri ja teda toetab Victor Solovev, kes keskendub protsesside ja operatsioonide edasisele arendamisele ja ühtlustamisele ning võttis hiljuti üle ettevõtte Valgevene äri juhtimise. Möller-Hergt: „Andriy tunneb hankijat omast kogemusest ja ta on väga kogenud juhataja. Ootame, et ta jätkaks koos Victoriga Sophela edulugu kõigis meie riikides.”

Pressiteade PDF dokumendina

Kontakt

Teie kontakt kõikideks meediapäringuteks:

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com