HPE Gen10 Serveri

Jauna pieredze

Gen10 serveri ir atslēga uz infrastruktūras modernizāciju, biznesa risinājumu paātrināšanu tradicionālā IT, publiskā un privātā mākoņa hibrīdpasaulē.

Veiktspēja dažādām darba slodzēm

Jaunā Intel® Xeon® Processor Scalable saime un lielāka apjoma HPE Scalable Persistent atmiņa Gen10 serverī nodrošinās Jums nepieciešamo veiktspēju darbam ar vissarežģītākajām lietotnēm.

Pietiekams temps labu biznesa rezultātu sasniegšanai

Gen10 serveri palīdzēs Jums būt pietiekami veikliem, lai ātri pielāgotu savu IT vidi mainīgajām prasībām, izmantojot visas Intelligent System Tuning risinājuma, HPE Scalable Persistent atmiņas, kā arī servera tīklošanas un datu uzglabāšanas iespējas.

Uzzināt vairāk

Digitālo aktīvu aizsardzībai nepieciešamā drošība

Mūsu Gen10 serveri piedāvā unikālas drošības funkcijas. HPE Secure Compute Lifecycle piedāvā labāko savā klasē inovāciju programmaparatūras aizsardzībā, ļaunprogrammatūru noteikšanā un programmaparatūras atkopšanā.

Uzzināt vairāk

Ekonomiskā kontrole rezultātu izvērtēšanai

HPE piedāvā Jums iespēju maksāt tikai par izmantotajiem servera resursiem, pēc nepieciešamības mainot šo apjomu, izvairoties no pārmērībām vai ciešot zaudējumus no pārāk augstām izmaksām. Elastīgi samaksas modeļi tiek pielāgoti biznesa rezultātiem un to apjoms var mainīties atkarībā no neparedzamām vajadzībām nākotnē.

Uzzināt vairāk

HPE Gen10 Serveri

HPE ProLiant DL

Uzzināt vairāk

HPE ProLiant ML

Uzzināt vairāk

HPE Apollo Systems

Uzzināt vairāk

HPE BladeSystem

Uzzināt vairāk

HPE Synergy

Uzzināt vairāk

HPE ConvergedSystem

Uzzināt vairāk