1. Atpakaļ

Izdrukas – tieši tādas kā vēlies!

Augstākā kvalitāte un ilgtspēja ar HP orģinālajiem izejmateriāliem

APSKATĪT PRODUKTUS

Kvalitāte

HP ir vadošais zīmols poligrāfijas nozarē, un tas sevi ir pierādījis ar augstas kvalitātes produktu ražošanu. Oriģinālie HP izejmateriāli ir izstrādāti un pārbaudīti, lai tie lieliski darbotos ar HP printeriem un nodrošinātu patiešām kvalitatīvas izdrukas. Spilgtas krāsas, precīzas līnijas un prieks par gala rezultātu.

Ilgtspēja

HP ir ieviesis vairākas programmas, lai samazinātu savu produktu ietekmi uz vidi, tostarp kasetņu un toneru pārstrādes programmas. Lielākā daļa oriģinālo HP tintes kasetņu ir izstrādātas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, tostarp plastmasas pudelēm. Turklāt oriģinālās HP tintes ir veidotas uz ūdens bāzes, lai nodrošinātu drukāšanu bez smaržas un zemu emisiju līmeni.

Saderība

Izmantojot oriģinālos HP izejmateriālus, HP printeris darbosies pēc iespējas labāk un var palīdzēt novērst tādas problēmas kā papīra iestrēgšana, svītrainas vai izbalējušas izdrukas un kļūdu ziņojumi. HP izejmateriāli ir īpaši izstrādāti darbam ar HP printeriem, tāpēc varat būt pārliecināti, ka tie būs saderīgi un iegūsiet labāko rezultātu.

Paredzamība

Oriģinālie HP izejmateriāli ir izstrādāti tā, lai gādātu par noteiktu izdruku daudzumu, un to izmantošana nodrošina maksimālu izdruku skaitu no katras nopirktās kasetnes vai tonera. Negaidīti beigusies tinte, kļūdu ziņojumi un citas likstas ir biežākās problēmas, lietojot alternatīvos izejmateriālus.