SecurID® Suite

KO ŠIS KOMPLEKTS PIEDĀVĀ

Modernizējiet drošu piekļuvi

SecurID Suite ļauj dažāda lieluma organizācijām mazināt identitātes risku un saglabāt atbilstību, netraucējot lietotāju ražīgumam. Šis komplekts ļauj pārliecināties, vai lietotājiem ir atbilstoša piekļuve, un pārbauda, vai lietotājs ir tas, par ko uzdodas, vienlaikus nodrošinot mūsdienīgu un ērtu lietotāja pieredzi. Turklāt SecurID Suite nodrošina vienotu redzamību un kontroli visā organizācijā, ietverot dažādās lietotāju identitātes.

Uzzināt vairāk

Mūsdienīga autentifikācija

Palīdz nodrošināt jūsu lietotājiem ērtu un drošu piekļuvi.

Piekļuve un SSO

Izveido savienojumu ar visiem resursiem lokālajā vidē vai mākonī.

Identitātes pārvaldība un dzīvescikls

Nosaka piekļuves prioritātes un nodrošina lietotājiem laicīgu piekļuvi nepieciešamajām lietotnēm.

KĀ TAS DARBOJAS

Identitātes pārbaude un piekļuves prioritātes, ņemot vērā riskus

SecurID Suite izmanto vairāku faktoru autentifikāciju un identitātes pārvaldību, kā arī dzīvescikla kontroli, lai mazinātu drošības riskus, kas saistīti ar ērtas piekļuves nodrošināšanu dinamiskiem lietotājiem sarežģītā vidē. Tiek izvērtēts risks un uzņēmējdarbības konteksts, lai nodrošinātu identitātes pārbaudes un drošu piekļuvi.

PIEDĀVĀJUMI

Vienota identitātes autentifikācijas platforma

SecurID Access vienkāršo autentifikācijas un pilnvaru pārvaldību, samazinot IT atbalsta izmaksas. Izmantojot nosacītu piekļuvi un uz risku izvērtēšanu balstītu pieeju, tas ļauj pārliecināties par lietotāju identitāti un nodrošina atbilstoša līmeņa piekļuvi no jebkuras ierīces mākonī un birojā esošām lietotnēm.

Automatizējiet identitātes pārbaud

Mūsdienīga autentifikācija dinamiskiem darbiniekiem

SecurID Access ļauj darbiniekiem, partneriem un līgumslēdzējiem paveikt vairāk, neatsakoties no drošības vai ērtībām. Tiek piedāvāta autentifikācijas izvēle dažādu lietotāju grupu vajadzību nodrošināšanai ar bezparoles, aparatūras, programmatūras un mobilajiem risinājumiem.

Droša autentificēšanās

Identitātes pārvaldība un dzīvescikls

SecurID Governance un Lifecycle nodrošina nepārtrauktu un drošu piekļuvi, kā arī ļauj piešķirt katram lietotājam atbilstošu piekļuves līmeni. Tiek nodrošināta redzamība starp dažādām identitātēm visas organizācijas ietvaros mūsdienu apvienotajā mākoņa un lokālajā vidē

Iegūstiet piekļuves pārredzamību

Kontakti

Jānis Kārkliņš


Regional Lead Baltics Cybersecurity CoC
Janis.Karklins@also.com