ALSO Latvia portfelī jauns ražotājs – FORTINET

Fortinet (NASDAQ: FTNT) apkalpo lielākos uzņēmumus, pakalpojumu sniedzējus un valdības organizācijas visā pasaulē. Fortinet nodrošina saviem klientiem inteliģentu, nepārtrauktu aizsardzību pret pieaugošajiem apdraudējumiem, kā arī atbilstību pieaugošajām tīklu veiktspējas prasībām gan šobrīd, gan nākotnē. Tikai Fortinet Security Fabric arhitektūra piedāvā drošību bez kompromisiem, kas palīdz pārvarēt pat viskritiskākos drošības izaicinājumus, kas saistīti ar datu tīkliem, lietotnēm, mākoņu risinājumiem vai mobilo vidi. Fortinet ir līderis piegādāto drošības ierīču skaita ziņā visā pasaulē, un vairāk nekā 500 000 klientu savas uzņēmējdarbības drošību uztic tieši Fortinet.

Security Fabric

Security Fabric palīdz uzņēmumiem sasniegt savus digitālo inovāciju mērķus un piedāvā reālu kiberdrošības platformu, kas nodrošina:

  • Plašu pārskatāmību un aizsardzību visās digitālo apdraudējumu sfērās, nodrošinot labākas riska pārvaldības iespējas
  • Integrētus risinājumus, kas vienkāršo pārvaldības iespējas un kopīgo informāciju par riskiem
  • Automātiskus pašatjaunojošus tīklus ar mākslīgā intelekta vadītiem drošības risinājumiem ātrai un efektīvai darbībai

Peļņa
nozarē vadošā programma Fortinet Security Fabric piedāvā pielāgojamību, kas nepieciešama, veidojot risinājumus saskaņā ar klientu drošības prasībām un patēriņa modeļiem, tādējādi paverot Jums iespējas kļūt par būtisku sabiedroto Jūsu klientu ceļā uz panākumiem. Šī programma ir veidota, lai vairotu Jūsu peļņu un zināšanas.

Uzņēmējdarbības panākumi
Engage piedāvā Jums iespēju izvēlēties, kā rīkoties, kā atbalstīt savus klientus un kā sadarboties ar Fortinet. “Jūsu programma ar Jūsu nosacījumiem” — tas nozīmē, ka varat veidot drošības prakses, kas palīdzēs sasniegt Jūsu uzņēmējdarbības mērķus, vienlaikus vairojot arī savu klientu panākumus.

Diferencēšana
tas, kā Jūsu klienti izvēlas izmantot tehnoloģijas, rada revolūciju kiberdrošības nozarē, un šī revolūcija noris ātri un nepārtraukti. Engage ved pretī panākumiem, nodrošinot visātrāko ceļu zināšanu un peļņas iegūšanai, pateicoties risinājumiem, kas virza pieprasījumu tirgū. Kamēr Jūs esat aizņemti darbā ar klientiem, konkurenti nesnauž.

Produkti lielajiem uzņēmumiem

Tīkla drošība - jaunākās paaudzes ugunsmūris
Jaunākās paaudzes ugunsmūris filtrē tīkla trafiku, lai pasargātu uzņēmumu no iekšējiem un ārējiem apdraudējumiem. Saglabājot tādas ierastās ugunsmūra funkcijas kā pakotņu filtrēšanu, IPsec un SSL VPN atbalstu, tīkla pārraudzību un IP kartēšanu, jaunākās paaudzes ugunsmūrim piemīt daudz dziļākas satura pārbaudes iespējas. Šīs iespējas palīdz identificēt uzbrukumus, ļaunprogrammatūru un citus apdraudējumus, kā arī ļauj jaunākās paaudzes ugunsmūrim bloķēt šos apdraudējumus. Jaunākās paaudzes ugunsmūris nodrošina uzņēmumiem SSL pārbaudi, lietotņu vadību, uzbrukumu novēršanas iespējas un uzlabotu pārskatāmību visās uzbrukumu riskam pakļautajās jomās.

Uzzināt vairāk

Drošie Ethernet komutatori
Mantotais Ethernet LAN tīkls ir pakļauts daudziem izaicinājumiem, tostarp straujam ierīču un lietotņu pieaugumam, pieaugošām prasībām par bezvadu LAN tīklu caurlaidību un sarežģītiem drošības risinājumiem. Tā vietā, lai domātu, kā pasargāt tradicionālo Ethernet LAN tīklu, Fortinet izmanto droša tīkla pieeju, piedāvājot Ethernet tīklu kā drošības infrastruktūras paplašinājumu FortiSwitch un FortiLink risinājumos. Visjaunākajā FortiOS 6.4 modelī NAC pamata funkcionalitāte ir pieejama bez papildu licencēm. FortiSwitch piedāvā plašu portfeli ar drošiem, vienkāršiem un mērogojamiem Ethernet komutatoriem, kas ir ideāli piemēroti Secure SD-Branch un dažādām lietotnēm, sākot no datora līdz pat datu centriem.

Uzzināt vairāk

Maziem un vidējiem uzņēmumiem

Drošs biroja tīkls
Pasargājiet datus savā tīklā un gādājiet par drošu piekļuvi mākonim, pateicoties jaunākās paaudzes ugunsmūriem ar iebūvētu drošo SD-WAN, drošajiem komutatoriem un bezvadu piekļuves punktiem.

Vienkārša savienojamība ar augstu veiktspēju
Augstas veiktspējas jaunākās paaudzes ugunsmūri, SD-WAN, komutatori un piekļuves punkti gādā, lai lietotāji varētu drošā veidā piekļūt internetam un efektīvi sadarboties, izmantojot tādus rīkus kā video konferences un IP balss pārraidi – pat noslogotā vidē.

Uzzināt vairāk

Pasargājiet lietotājus tiem esot gan birojā, gan ceļā, pateicoties uzlabotai galiekārtu aizsardzībai, kā arī attālināto lietotāju un VPN atbalstam.

Galiekārtu drošība
Kad lietotāji atrodas ārpus tīkla, ugunsmūris nespēj tos pasargāt. Jums nepieciešams galiekārtu drošības risinājums, kas neļauj uzbrukumiem sasniegt lietotājus un izplatīties. FortiClient Cloud apvieno vienkāršu mākoņa risinājumu un centralizētu pārvaldību ar uzlabotu aizsardzību pret draudiem galiekārtā.

Esiet informēti par to, kas notiek jūsu galiekārtās
FortiClient Cloud veic automātiskas drošības skenēšanas un ar vienu klikšķi attālināti gādā par atjauninājumiem lietotāju iekārtās, pasargājot lietotājus no ievainojamības un citiem riskiem. Iegūstiet papildu informāciju par ierīci, statusu un atbilstību, uzlabojot vispārējo redzamību jūsu sistēmas vidē.

Uzzināt vairāk

Kontakti:

Ģirts Liepiņš
Girts.Liepins@also.com
Fortinet produktu menedžeris