Laipni aicināti Intel®

INTEL® atbalsta inovācijas visā pasaulē

Iespējams tu jau zini mūsu procesorus, bet Intel® ir krietni vairāk. Informāciju Tehnoloģiju inovācijas paplašina tehnoloģiskos apvāršņus un piegādā dažāda veida pieredzi visiem uz pasaules. No jaunākām iekārtām un mākoņiem, kuriem Tu vari uzticēties, līdz pat politikas un izglītības progresa virzībai uz priekšu, Intel® piegādā neizmērāmu vērtību akcionāriem, klientiem un sabiedrībai.

Mūra likums

1965. gadā Gordons Mūra izteica pareģojumu, kas lika pamatus Intel® modernajai, digitālajai apņemšanās. Veicot detalizētu izpēti un trendu novērošanu, Mūrs nāca pie secinājuma, ka datoru veiktspēja pieaugs līdz neaptveramiem apjomiem, savukārt izmaksas strauji samazināsies. Šī realitāte, kas mūsdienās ir vairāk pazīstama kā Mūra likums, nu ir kļuvusi par elektroniskās rūpniecības zelta likumu un inovāciju pavērsienu. Kā Intel® dibinātājs Gordons ir pavēris ceļu tam, lai uzņēmums varētu ražot visstraujākos, mazākos un izmaksu ziņā efektīvākos tranzistorus, ar kuriem šodien strādā mūsdienu darbstacijas, kā arī dažādas rotaļlietas.

Marketinga un citi materiāli, kas pieejami tikai Intel® partneriem! Lejupielādē un izmanto dāžādus video, reklāmu materiālus, inforgrafikas, plakātus, paraugus un citus marketinga materiālus.

Partneru Mārketinga Studija