Mēs skumstam pēc jums

…un jūs neizmantojat lieliskus piedāvājumus.

Pagājis ilgs laiks, kopš iepirkāties pie mums. Šobrīd mūsu piedāvājumi ir labāki nekā jebkad agrāk. ALSO e-veikalā ik mēnesi ir pieejami jauni, nepārspējami HP piedāvājumi, atlaides un komplekti. Šie piedāvājumi attiecas uz visu mūsu produktu līniju, palielinot jūsu peļņu un sagādājot papildu iemeslu pārdot HP produktus saviem klientiem.

Daudzi no šiem piedāvājumiem nodrošina arī iespēju nopelnīt Lojalitātes programmas pins, ko var izmantot, lai iegūtu kādu no vairāk nekā simt oriģinālām un interesantām balvām.

Tāpēc noteikti regulāri ieskatieties ALSO e-veikalā, lai saņemtu jaunākos nozarē vadošo HP produktu un piederumu piedāvājumus.

Mūsu dāvana atgriešanās dienā

Mēs zinām, ka mūsu HP produkti var sniegt daudz priekšrocību jūsu klientiem. Lai jūs pārliecinātu, ka ALSO e-veikals ir klientiem piemērotākā iepirkšanās vieta, esam sagatavojuši īpašus piedāvājumus tieši jums.

Earn points in our loyalty programme

In addition to these offers, you also get bonus points in the ALSO Bonus Club when you purchase any of these products. Not registered yet? It's free, and a one-time registration gives you access to all future offers and the opportunity to receive bonuses in our gift shop.

HP ir 1. vietā, un tam ir pamatots iemesls

HP var piedāvāt vispiemērotākos, nozarē vadošos produktus, kas atbilst jebkurām jūsu klientu vajadzībām. HP pārdotās tehnoloģijas ir labākās savā klasē, turklāt ražotājs piedāvā arī nepārspējamu drošību un pēcpārdošanas apkalpošanu.

Best in class

Whatever your customers' needs, HPI has the perfect, industry-leading product for you.

Best security

You can trust that HPI implements world-leading security features throughout our product

Best customer service

Our customer service is available around the clock, quickly, effectively and soothes you.