Mēs skumstam pēc jums

…un jūs neizmantojat lieliskus piedāvājumus.

Pagājis ilgs laiks, kopš iepirkāties pie mums. Šobrīd mūsu piedāvājumi ir labāki nekā jebkad agrāk. ALSO e-veikalā ik mēnesi ir pieejami jauni, nepārspējami HP piedāvājumi, atlaides un komplekti. Šie piedāvājumi attiecas uz visu mūsu produktu līniju, palielinot jūsu peļņu un sagādājot papildu iemeslu pārdot HP produktus saviem klientiem.

Daudzi no šiem piedāvājumiem nodrošina arī iespēju nopelnīt pins ALSO Lojalitātes programmas ietvaros, kurus var izmantot, lai iegūtu kādu 8000 oriģinālām un interesantām balvām.

Tāpēc noteikti regulāri ieskatieties ALSO e-veikalā, lai saņemtu jaunākos nozarē vadošo HP produktu un piederumu piedāvājumus.

Mūsu dāvana atgriešanās dienā

Mēs zinām, ka mūsu HP produkti var sniegt daudz priekšrocību jūsu klientiem. Lai jūs pārliecinātu, ka ALSO e-veikals ir piemērotākā iepirkšanās vieta, esam sagatavojuši īpašus piedāvājumus tieši jums.

Pelniet punktus mūsu lojalitātes programmā

Iegādājoties kādu no šiem produktiem , papildus īpašajiem piedāvājumiem, saņemsiet arī PINS punktus. Vēl neesat reģistrējies? PINS lojalitātes programma sniedz tūkstošiem iespēju. Krājiet PINS piedaloties ALSO akcijās un tērējiet pēc savām vēlmēm.

HP ir 1. vietā, un tam ir pamatots iemesls

HP var piedāvāt vispiemērotākos, nozarē vadošos produktus, kas atbilst jebkurām jūsu klientu vajadzībām. HP pārdotās tehnoloģijas ir labākās savā klasē, turklāt ražotājs piedāvā arī nepārspējamu drošību un pēcpārdošanas apkalpošanu.

Labākais klasē

Neatkarīgi no jūsu klientu vajadzībām, HPI ir ideāli piemērots, nozarē vadošais produkts.

Vislabākā drošība

Jūs varat paļauties, ka HPI visos savos produktos ievieš pasaules līmeņa drošības funkcijas.

Labākais klientu serviss

HPI klientu apkalpošana ir pieejama visu diennakti, ātri, efektīvi un tieši laikā.