Laiks ir vērtība – nelaid to zudumā!

Darbinieku laika uzskaite ir lielisks veids, kā iegūt konstruktīvus datus par sava uzņēmuma produktivitāti, saņemot informāciju par to, cik daudz laika Jūsu darbinieki tiešām pavada tur, kur viņiem būtu jābūt.

Vēlaties izmēģināt bezmaksas versiju PIETEIKTIES ŠEIT

TimeClock365 piedāvā

Uzdevumi
Uzdevumu vadības sistēma, kas ietver sevī atskaites par projektu laiku, paziņojumus, uzdevumu tēriņiem, paraksta pievienošanas iespēju, pierakstus un daudz ko citu.

Mākoņpakalpojumi
Piekļuve jebkurā vietā, no jebkuras ierīces.

Atskaites
Saņemiet atskaites par darbinieku dienas gaitu, to skaitā paziņojumus par darbinieku atrašanās vietu, pierakstīšanos sistēmā un jauniem komentāriem.

Vadītāja vadības panelis
Tiešsaistē apskaties svarīgus datus: kas strādā, kas kavē, kas ir beidzis darbu utml.

Darbinieku atrašanās vietas un maršrutu vēsture
Vadītājs un darbinieki tiešsaistē var redzēt atrašanās vietu kartē.

Pārvaldība
Pārvaldiet līgumus, virsstundas un nepieciešamās autorizācijas

Paziņojumi
Paziņojumi par darba uzsākšanu, beigām, atļautās teritorijas pārkāpumiem, kavēšanu, prombūtni.

Lietojiet Timeclock 365 mākoņpakalpojumu un izmantojiet jaunas iespējas

Timeclock 365 sniegtie pakalpojumi nodrošina ne tikai atvieglotu darba laika fiksēšanu un pārraudzību, bet arī palīdzību maiņu darba organizēšanā – darbinieki vienmēr automātiski zinās, kad sākas un kad beidzas viņu maiņa, tādējādi nodrošinot vienkāršu savstarpēju nomaiņu bez stresa un nejaušiem darba stundu pārklājumiem. Aplikācija Jums jebkurā laikā darīs pieejamu uzdevumu sarakstu un laika sadalījumu, lai atvieglotu attiecīgo darbu izpildi, kā arī aiztaupītu brīžus, kad nejauši kaut ko gadās aizmirst. Lietotnē ir iespējams arī augšupielādēt dažādus noderīgus dokumentus, kas informācijas apmaiņu un darbu izpildi padara vēl ērtāku un vienkāršāku, šāds risinājums it īpaši noder situācijās, kad darbinieki viens no otra strādā attālināti.

Vēlaties izmēģināt bezmaksas versiju - PIETEIKTIES ŠEIT