Nākamā līmeņa mākoņpakalpojuma uzņēmums

Pēc pievienošanās tīklam Microsoft Partner Network un reģistrācijas partneru programmā Cloud Solution Provider varēsit piekļūt dažādiem ekskluzīviem Microsoft un ALSO resursiem un pakalpojumiem, kas paredzēti jūsu mākoņpakalpojuma uzņēmuma izaugsmei.

Apmācība un sertifikācija

Piekļūstiet visaptverošai ALSO un Microsoft apmācības un sertifikācijas opciju kolekcijai, kā arī ALSO jaunajai e-mācību platformai , kas paredzēta, lai palīdzētu iegūt tehniskas zināšanas.

Koppārdošanas iespējas

Uzziniet, kā izstrādāt ienesīgu, uz rezultātiem orientētu pārdošanas stratēģiju, paplašiniet uzņēmuma darbību un veiciniet izaugsmi.

Akcijas

Atklājiet finanšu un programmas akciju piedāvājumus, lai veicinātu pārdošanu.

Iekšējas lietošanas tiesības

Iegūstiet vērtīgas dažādu Microsoft produktu iekšējas lietošanas tiesības.

Pakalpojumi pārejai uz tirgu

Piekļūstiet dažādiem ALSO un Microsoft pakalpojumiem pārejai uz tirgu, lai iegūtu vairāk potenciālo klientu un veicinātu uzņēmuma izaugsmi.

Ātrāka uzņēmuma izaugsme ar Microsoft piedāvājumiem

Iegūstiet līdzekļus sadarbības mārketingam, izmantojot Microsoft mārketinga programmas — veidojiet kampaņas, kas veicina informētību par Microsoft produktiem. Pēc reģistrācijas ALSO atbalsta plānos pārejai uz tirgu pieprasiet līdzekļus un saņemiet atlīdzību par klientiem sniegto atbalstu ceļā uz mērķu īstenošanu.

Uzzināt vairāk

Uzlabots ienesīgums, izmantojot koppārdošanas iespējas

Izmantojiet Microsoft koppārdošanas plānu un iegūstiet iespēju demonstrēt sava uzņēmuma risinājumus tieši klientiem Microsoft komerciālajā veikalā. Izmantojiet Microsoft zīmolu, lai iegūtu klientu uzticēšanos un stiprinātu esošas attiecības, vienlaikus bagātinot klientu piedāvājumus ar savu specializāciju.

Uzzināt vairāk

Uzlabotas uzņēmuma iespējas, pateicoties iekšējas lietošanas tiesībām

Piekļūstiet dažādām Microsoft produktu un risinājumu iekšējas lietošanas tiesībām un veidojiet novatoriskas, uz Microsoft līdzekļiem balstītas programmas un pakalpojumus. Tādējādi organizācijas dalībnieki varēs iegūt informāciju par jaunāko Microsoft mākoņtehnoloģiju, efektīvāk pārdot mākoņrisinājumus un uzlabot uzņēmuma iespējas.

Uzzināt vairāk

Uzlabota stratēģija pārejai uz tirgu ar ALSO

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iesaistīt esošus klientus vai izveidot attiecības ar jauniem klientiem, ALSO var nodrošināt visu nepieciešamo, sākot ar aizraujošām potenciālo klientu piesaistes programmām un pielāgojamiem zīmola mārketinga līdzekļiem un beidzot ar līdzfinansētām programmām un stratēģiskām sapulcēm. Definēsim, veidosim un īstenosim jūsu digitālā mārketinga stratēģiju kopā! Turklāt varat piekļūt papildu Microsoft resursiem pārejai tirgū!

Atklājiet ALSO atbalsta plānus pārejai uz tirgu

Skatiet Microsoft resursus pārejai uz tirgu

Atklājiet papildu Microsoft resursus

Vai vēlaties kļūt par ALSO Cloud partneri?

Izpildiet vienkāršas trīs darbības

Pievienojieties tīklam Microsoft Partner Network (MPN)

Pievienojieties

Reģistrējieties Cloud Solution Provider programmā kā netiešais tālākpārdevējs

Reģistrējieties

Reģistrējiet dalību platformā ALSO Cloud Marketplace

Reģistrējieties