RĪKOJIETIES TŪLĪT, LAI SAGATAVOTOS HPE PRODUKTU PREČU KODU MAIŅAI!

Ļoti svarīgs datums tālākpārdevējiem

Lūdzu, atzīmējiet 2019. gada 2. decembri ar sarkanu krāsu savā kalendārā.

Kā HPE tālākpārdevējiem jums vajadzēs atjaunināt visus detaļu preču kodu sarakstus, ko pašreiz lietojat HPE hibrīda IT izstrādājumu un pakalpojumu pasūtīšanai. No 2. decembra, pasūtot un konfigurējot šos izstrādājumus, būs jālieto jaunie preču kodi.

Lūdzu, turpiniet lasīt, un uzzināsiet visu, kas jādara, lai uzņēmējdarbība ritētu kā parasti arī pēc 2. decembra.

Kāpēc man jāatjaunina detaļu preču kodi?

Ar 2019. gada 2. decembri HPE veic hibrīda IT izstrādājumu un pakalpojumu portfeļa kategoriju maiņu četriem atsevišķiem segmentiem: Compute, Specialized Compute, Storage un Advisory & Professional Services (A&PS).

Tas nozīmē to, ka, pasūtot produktus, jāizmanto replicētie attiecīgo segmentu preču kodi, lai gan izmaiņas skar tikai konkrētas SSD, HDD, Memory, GPU un Fabric pozīcijas.

Īsumā: izmantojot jaunās kategorijas, vienai izstrādājuma detaļai var būt līdz pat četriem dažādiem preču kodiem.

Piemēram, vienam pašreizējam GPU modulim ar preces kodu R3K70A Specialized Compute segmentā būs arī līdzvērtīgs preces kods Compute segmentā:

Pašreizējais preces kods (kopīgs): R3K70A
Nākamais preces kods, Compute : R3K70C
Nākamais preces kods, Specialized Compute: R3K70A

Turklāt, ja tas būs attiecināms, tiks replicēti arī rūpnīcas uzstādīšanas (Nr. 0D1) preču kodi, kuri ir saistīti ar preces pozīcijām.

Kādi izstrādājumi ietilpst katrā kategorijā?

Tālāk ir redzams kopsavilkums, kādi HPE hibrīda IT izstrādājumi un pakalpojumi ietilpst konkrētā kategorijā.

Compute

ProLiant (DL, ML, Microserver), Synergy, C-Class, Cloudline un saistītie pakalpojumi, piemēram, Lifecycle Event Services, Foundation Care, Proactive Care, Datacenter Care un citi.

Specialized Compute

Mission-Critical, visas Apollo skaitļošanas platformas (tostarp Apollo 2000, Apollo 6500, SGI 8600 u. c.), Edge Compute (Moonshot, Edgeline) un saistītie pakalpojumi (kā aprakstīts iepriekš)

Storage

Apollo 4xxx sērija, Nimble, 3PAR, Primera, SimpliVity, XP, MSA, StoreEasy, StoreOnce, StoreEver, Disk Enclosures, Storage Networking un saistītie pakalpojumi (kā aprakstīts iepriekš)

A&PS

Konsultatīvie un profesionālie pakalpojumi (konsultācijas, izglītība un citi, kas nav tieši saistīti ar aparatūru)

Kas vēl man ir jāzina?

Izstrādājumi paliks tieši tādi paši, arī cenas nemainīsies. Turklāt konfigurācijas un rīki, piemēram, iQuote, automātiski tiks atjaunināti.

Pats par sevi saprotams, ka visas izmaiņas tiks atbalstītas, izmantojot izcilo ALSO/HPE apkalpošanu. Turklāt jūsu FG20 partneru premiālā sistēma tiks strukturēta tā, lai attiecīgo segmentu preču kodiem būtu tāds pats likmes līmenis visos segmentos.

Jau esošie atvērtie pasūtījumi, kas izdarīti pirms 2. decembra, netiks ietekmēti, un šo atvērto pasūtījumu dokumenti un rēķini netiks mainīti.

Kādi resursi ir pieejami, lai uzņēmējdarbība noritētu tāpat kā parasti un labāk arī pēc 2. decembra?

HPE piedāvā vairākus noderīgus materiālus, lai nodrošinātu, ka Jūsu uzņēmums būtu gatavs 2. decembrī HPE ieviestajām preču kodu izmaiņām.

SKU Mapping Tool:meklēšanas rīks ar FG20 atbilstošo segmentu preču kodu sarakstu; ietver kartēšanu no 2019. finanšu gada uz 2020. finanšu.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQs): atbildes uz ALSO/HPE partneru jautājumiem par pārejas procesu

SKU Mapping Tool FAQs

Ko man darīt tagad, kad ir nepieciešamā informācija un materiāli?

RĪKOJIETIES TŪLĪT!

Pārejas procesam ir nepieciešama vienkārša IT plānošana un izpilde. Varat sākt ar to, ka informējat par gaidāmajām izmaiņām visus darbiniekus, kas strādā ar HPE hibrīda IT izstrādājumiem un pakalpojumiem, lai viņi varētu attiecīgi pielāgoties.

Pēc tam iesakām iepazīties ar SKU Mapping Tool, lai redzētu, kuri no esošajiem preču kodiem ir jāatjaunina. To var atrast dokumentā HPE Financial Segmentation Partner Briefcase.

Te būs pieejami arī visi pārējie 5. sadaļā minētie materiāli. Tie sniegs jums vispārēju priekšstatu par pārejas procesu kopumā, un tiem vajadzētu sniegt atbildes uz visiem svarīgajiem jautājumiem, kādi jums varētu rasties.

Vai

Ja joprojām īsti nezināt, kas jādara, lūdzu, sazinieties ar savu ALSO komandu, un viņi jums palīdzēs.

Paldies!