LABS IR KĻUVIS VĒL LABĀKS


Arvien vairāki biznesa modeļi kļūst sarežģītāki, kas nozīmē, ka pieaug vajadzība pēc koncentrācijas un sadarbības. Atvērtā tipa birojos, tas bieži vien ir grūti īstenojams.


Jūsu klientiem ir vajadzīgs jauns profesionālo austiņu standarts – un, iespējams, jūs būsiet tas, kurš sniegs viņiem šo iespēju. Evolve2 ir radīti ar jaunāko, uz nākotni vērstu tehnoloģiju, izmantojot esošo standartu, lai nodrošinātu labāku veiktspēju, kas piešķir vēl lielāku vērtību klienta ieguldījumam.

 

EVOLVE IR ATTĪSTĪJIES. ĻAUJIET STĀDĪT PRIEKŠĀ EVOLVE2
- JAUNS STANDARTS

 

JAUNINĀJUMI

Kārdiniet klientus ar jauninājumiem

Jūsu klienti jau ir pazīstami ar Evolve, kas ir tirgus līderis ne bez iemesla. Visi mēs izjūtam pastiprinātu pieprasījumu pēc modernas darba vietas. Pēc noklusējuma tiem ir vajadzīga labākā veiktspēja. Atjauniniet esošo klientu risinājumu un iegūstiet papildus peļņu, piesaistot jaunus klientus. Ar Evolve2 mēs mainām spēles noteikumus atvērtā tipa birojiem, ārā un esot kustībā.

Augstākā veiktspēja pēc noklusējuma. Tas ir jaunais standarts.

JAUNAS IESPĒJAS

Paaugstiniet savu pelņu

Kāds ir peļņas paaugstināšanas iespējas noslēpums? Pavisam vienkārši, piedāvājiet saviem klientiem to, kam tie nespēj turēties pretī – jauno Evolve2. Jaunās austiņas vēl vairāk izceļ Evolve sēriju un nāk jums palīgā, atbalstot jūs jauna biznesa iekarošanā.

Tas ir jauno laiku jaunais standarts.

TEHNOLOĢIJA

Pateicoties mūsu programmatūrai, aparatūra ko pārdosiet, nesīs pievienoto vērtību

Evolve2 ir aprīkots, lai tiktu gala ar rītdienas darba vietu izaicinājumiem. Un pateicoties mūsu programmatūrai, aparatūra nodrošinās pievienoto vērtību jūsu klientiem. Mēs nepārtraukti pievienosim arvien jaunas programmatūras funkcijas, lai nodrošinātu, šīs sērijas izcilu performanci un perfektu atbilstību mainīgai un modernai biznesa videi.

Evolve2: ja jūs uzskatāt, ka tā ir izcila šobrīd, uzgaidiet kas sekos...

UC-PIELĀGOŠANA

UC-sertificēts nozīme UC-apmierināts

Evolve2 strādā ar visām vadošām UC platformām un šīs ir mūsu pirmās austiņas, kas ir MS Teams sertificētas un tādējādi atbilst Microsoft atvērtā tipa biroju videi. Tādejādi mēs spējam garantēt labāko pieredzi. Palīdziet saviem klientiem veikt pielāgojumus, lai tie spētu saskatīt pilnu izmantotās platformas potenciālu. Jo vairāk to izmantos, jo vairāk iemīlēs, jo vairāk iemīlēs, jo vairāk izmantos.

Jauns apmierinājuma standarts. Garantēts.

Jabra Evolve2 – jauns standarts.

 

UZTICAMĪBA

Esiet eksperts, kas vajadzīgs jūsu klientiem.


Jūsu klientiem, ejot cauri digitālās attīstības miglai, ir nepieciešami uzticami padomdevēji, lai norādītu tiem pareizo virzienu. Šis ir jūsu uznāciens. Evolve2 nosaka jaunu standartu profesionālajām austiņām, ļaujot jums runāt par modernu darba vietu arī nākotnē.

Parādiet, kas esiet izpildījis mājas darbus.


E-apmācības un video jau drīzumā Jabra One Zone partner portālā.
Šeit Jūs varat lejupielādēt UC un MS datu lapas.

Apmeklējiet ,lai iegūtu mārketinga un pārdošanas rīkus.