HPE MSA Storage

HPE MSA Glabātava pārsniedz savu ietilpību.

Tagad tā ir 5. paaudze, un ar vairāk nekā 500 000 pārotām vienībām HPE MSA glabātava garantē uzņēmuma līmeņa glabātavu par maziem uzņēmumiem piemērotu cenu. Pēdējo piecu gadu laikā tā ir nozares vadošā Fibre Channel SAN platforma (1). Neatkarīgi no tā, vai šī platforma ir pilnvērtīgi pieejamā M1050 vai augstākas veiktspējas M2050 vai M2052, HPE MSA glabātava ir pareizā SMB klientu izvēle.

HPE MSA glabātava uzlabo IT veiktspēju un pastiprina produktivitāti.

HPE MSA glabātava darbojas ātri, ir vienkārša, elastīga un par pieņemamu cenu. Tā meistarīgi konkurē ar drošību, IOP, vieglo uzturēšanas procesu un cenu.

Slaveni ātra

Kad klienta uzņēmuma dati ir gatavi glabāšanai zibatmiņā, MSA ir gatavs to nodrošināt. HPE MSA 2052 komplektācijā ir iebūvēta 1,6 TB zibatmiņa, kas ir 40% ietaupījums, iegādājoties SSD.

Glīta un ātra

Automatizētā reāllaika datu rindošana dinamiski reaģē uz darba slodzes izmaiņām, lai klientiem tas nebūtu jādara — glabātavas uzturēšana nav jāveic. Ērtais interfeiss pārvalda HPE MSA glabātavas matricas glītā un ērta veidā. Vienkāršots izvietojums tiek garantēts ar vienkāršu deviņu darbību ātrās palaišanas vedni.

Spēcīga un uzticama

Datu jauninājums — tikai 15 minūšu jauninājums no M1050 uz M2050 vai M2052 sēriju, pievienojot papildu kontrolieru kartes, divkāršojot lasīšanas un rakstīšanas veiktspēju. Dīkstāve nav jāveic. Visiem kontrolieriem ir 8 GB kešatmiņa, ātrdarbīgs kondensators un CompactFlash karte, kas sniedz drošību, ka svarīgie dati ir aizsargāti pat pilnīgas strāvas padeves atteices gadījumā.

Produktu spēks

tagad ir laiks saviem SMB klientiem piedāvāt MSA

Ikviens uzņēmums vēlas realizēt procesus līdz galam. Ja tieši tagad nepiedāvājat saviem klientiem HPE MSA glabātavu, nozares vadošo Fibre Channel SAN platformu, jūs nenodrošināt saviem klientiem progresu. Iesaistieties tūlīt produktīvā uzņēmējdarbībā, ļaujiet klientiem pieredzēt HPE MSA veiktspējas vērtību un atmaksu, kādu tā sniedz uzņēmumiem un arī jums .