25 gadus HPE ProLiant ir ražojis nozares vadošos serverus maziem uzņēmumiem neatkarīgi no klienta cenu kritērijiem vai darba noslodzes. Un mēs joprojām esam vadošie inovāciju jomā

Iegādājieties HPE ProLiant tūlīt (Please log in first.)

Biznesa klases inovācijas

HPE ProLiant plaukti ir izstrādāti, lai vienkāršotu hibrīda mākoni un atvērtu durvis ātrdarbīgai, modernizētai infrastruktūrai. HPE ProLiant serveri, kas ir vienkārši konfigurējami, instalējami un jaunināmi, ir vieglākais, drošākais un visefektīvākais veids, kā piedāvāt uzņēmumu klases tehnoloģijas SMB klientiem.

Pasaules klases drošība

HPE ProLiant ir pasaules visdrošākie serveri. Serveru drošība ir nepārspējama ar divu faktoru autentifikāciju un Silicon Root of Trust (silikona pirkstu nospiedumu, kas novērš visus uzbrukumus aparātprogrammatūrai), kā arī daudziem citiem drošības pasākumiem, kurus konkurenti nevar atļauties.

Vārteja uz mākoni

Visi HPE ProLiant serveri ir HPE mākoņa lieluma iespējoti, uzņēmumu klases vairāku mākoņu krātuves pakalpojumi lietojumprogrammu darbībai pakalpojumos Amazon Web Services un Microsoft Azure. Mākoņa inovāciju piedāvāšana klientiem nekad nav bijusi vieglāka.

HPE Infosight gatavs

Visi HPE ProLiant serveri lieto HPE Infosight, AI rīku, kas automātiski paredz un risina 86% infrastruktūras grēdu problēmu, novēršot datu iztrūkumus. Tas garantē milzīgas konkurētspējīgas priekšrocības, kas pastiprina infrastruktūras efektivitāti un izslēdz serveru pārvaldības izmaksas.

ProLiant jebkurai cenu grupai

HPE ProLiant plauktu serveri nodrošina pastāvīgu un paredzamu klientu telpās izvietotu un hibrīda mākoņa infrastruktūru darbību un drošību, kā arī kontroli pār tām. Ar HPE ProLiant varat klientam piedāvāt uzņēmuma klases risinājumus atbilstīgi SMB budžetam.

Piedāvā klientiem uzņēmuma klases skaitļošanas risinājumus atbilstīgi SMB budžetam

HPE ProLiant serveri piedāvā klientiem rentablus risinājumus, kas ļauj attīstīt uzņēmumus. Veiciet nākamo darbību…

Konfigurējiet HPE ProLiant serveri tūlīt, izmantojot iQuote — līdz 95% ātrāk nekā tālrunis vai e-pasts.

Palaist iQuote