1. Atpakaļ

Viedais un vienkāršais aizstāj sarežģīto un laikietilpīgo

Kompleksai IT infrastruktūrai nav jābūt sarežģīti iestatāmai un pārvaldāmai. HPE SimpliVity ir universāla sistēma — šis virtuālās konverģences risinājums apvieno skaitļošanu, tīklu un atmiņu. Sagatavojieties visnesarežģītākajam un visjaudīgākajam risinājumam visu veidu virtuālajām darba slodzēm.

INTELIĢENTI VIENKĀRŠI

Izmantojot jau pazīstamu vSphere lietotāja interfeisu, administratori var dublēt, atjaunot, pārvietot vai klonēt virtuālo mašīnu tikai ar trīs klikšķiem.

EDGE OPTIMIZĀCIJA

Attālās vietnes var būt automatizētas un bez grūtībām nodrošina augstu pieejamību. Centralizēta vadības konsole vienkāršo EDGE un ROBO vietņu kontroli un vienkāršo vairāku vietņu infrastruktūras pārvaldību.

HIPEREFEKTĪVI

Tieši tāpat kā viedtālrunis ietver videokameru, mūzikas atskaņotāju un tālruni, hiperkonverģences risinājumi, piemēram, SimpliVity, apvieno serverus, atmiņu un tīklošanu vienā sistēmā. Asimilējot astoņu līdz divpadsmit operatīvās atmiņas datu centru darbības, ieskaitot SSD datu masīvu zibatmiņas krātuvi ierīces replicēšanai, dublēšanai un datu atkopšanai, reāllaika dublēšanas samazināšanu, WAN optimizāciju, mākoņskaitļošanas vārtejas un dublēšanas programmatūru, SimpliVity paceļ konverģenci jaunā līmenī.

Labs hiperefektivitātes piemērs: HPE SimpliVity VM-centric dublēšanas funkcija ir līdz pat 90% kompaktāka nekā standarta atmiņa un dublējums.

Infrastruktūras vienkāršošana tikai ar vienu risinājumu

HPE SimpliVity sniedz uzņēmumiem iespēju palielināt gan atmiņas, gan virtuālo mašīnu apjomu, vienlaikus atbrīvojoties no tradicionālās vides sarežģītās pārvaldības. Tā kā HPE SimpliVity samazina operatīvo virstēriņu, vienā paņēmienā tiek panākta uzlabota veiktspēja un lietošanas ērtums.

  • Maza uzturēšana: atbrīvojiet IT resursus darbam citos projektos.
  • Taupiet enerģiju un vietu: atmiņa, tīkls un skaitļošana 1 u vai 2 u statīvā, nevis saliktā trīspakāpju stekatmiņā.

  • Ātra virtuālās darbvirsmas izveidošana: mazāk nekā 2 minūtes 15 minūšu vietā, lai izveidotu virtuālo darbvirsmu
  • Laika ietaupījums: “uzstādiet un aizmirstiet”

Neviena darba slodze nav par intensīvu, neviena prasība — par specifisku

Veiciet intensīvas vispārīgas lietošanas virtualizācijas, EDGE, VDI darba slodzes skaitļošanu, atmiņas intensīvās darba slodzes vai mazus ROBO un EDGE izmantošanas gadījumus. Ar HPE SimpliVity vienā mirklī var veikt dinamiskus īstermiņa pielāgojumus, pēc vajadzības pielāgojot virtuālos resursus.

SimpliVity ir saderīgs ar HPE Infosight, galveno MI datu centru pārvaldības rīku, kas iespējo pilnībā automatizētu datu centru pašpārvaldību.

Tagad ir jūsu kārta!

Aprunājieties ar mūsu komandu par gaidāmajiem klientu projektiem un uzziniet, kā SimpliVity var palīdzēt jums iegūt šo darījumu. Aicinām sazināties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju!

Talk to your local HPE-specialist