ALSO Microsoft e-mācību portāls

ALSO e-apmācības portālā ir bagātīga zināšanu bāze, kas paredzēta, lai palīdzētu ALSO partneriem mācīties un pilnveidot prasmes, tādējādi pievienojot vērtību to pakalpojumu piedāvājumam.


E-mācības pieslēgšanās

Piekļuve ALSO e-apmācības portālam

Sākumā vienmēr ir jāpiereģistrējas. Portāls ir ekskluzīvs ALSO partneriem, un tam var piekļūt, izmantojot jūsu ALSO e-veikala pieteikšanās akreditācijas datus vai izveidojot kontu.

Ja esat pieteicies e-veikalā, tad papildu pieteikšanās nav nepieciešama. Tas ir tieši tik vienkārši.

Vēl neesat ALSO partneris?

Kļūstiet par mākoņpakalpojuma partneri un iegūstiet piekļuvi ALSO e-veikalam:
Reģistrējieties, lai kļūtu par ALSO partneri

Vai jūs jau esat ALSO partneris? Sāciet darbu ar ALSO Cloud Marketplace:
reģistrējieties ACMP

Ko jūs atradīsiet e-mācību portālā?

Daudz mācību satura un ar sagatavošanos eksāmeniem saistītu materiālu vienuviet. Saturs ir viegli pārmeklējams. Noteikti atradīsit atbilstošus kursus savai profesionālajai pilnveidei.

Microsoft Learn

Bezmaksas interaktīva mācību platforma Microsoft Learn pieprasītu tehnisko prasmju apgūšanai.

Saturs ir vērsts uz to, lai uzlabotu jūsu zināšanas par populārākajiem Microsoft produktiem, piemēram, Microsoft Copilot, Microsoft Teams, Azure, Microsoft 365, Power Platform, Microsoft Dynamics un daudziem citiem.

ALSO saturs

Mēs esam izvēlējušies augstākā līmeņa ekspertus šajā jomā, lai sniegtu tikai pielāgotus kursus ALSO partneriem, nodrošinot personalizētu un atsaucīgu mācību pieredzi.

Šeit tiek piedāvāti vērtīgi materiāli un kursi, kuros apgūtās zināšanas varēs pielietot reālos gadījumos darbā ar klientiem. Piedāvājam angļu, vācu, itāļu, spāņu, franču, poļu, holandiešu, zviedru un citu valodu kursus.

Mūsu apmācību iespējas ietver tiešsaistes instruktoru vadītas tiešraides sesijas, sākot no vienas stundas līdz vienas dienas, vai pagarinātas 5 dienu apmācības. Šie kursi nodrošina interaktīvu un visaptverošu mācību pieredzi.

Mūsu tīmekļsemināri pēc pieprasījuma piedāvā īsākas, kompaktākas sesijas, kurām var piekļūt jebkurā laikā, un vajadzības gadījumā ir ērti apmeklēt saturu.

Lai mācīšanās ceļš būtu vienmērīgs un vadīts, mēs piedāvājam mācību procesu savienot ar videoklipiem pēc pieprasījuma, tādējādi jums nav jāmeklē atsevišķi komponenti. Izpētiet šīs dažādās mācību iespējas, kas pielāgotas dažādām vēlmēm un vajadzībām mūsu visaptverošajā apmācību platformā.

Sāciet attīstīt savu mākoņbiznesu.

E-mācības pieslēgšanās