APC Easy tīkla skapji un PDU risinājumi

Vienkāršs. Drošs. Pielāgojams.

Vienkāršojiet savu nākamo datu centra projektu ar viegli pielāgojamiem aksesuāru tīkla skapjiem un PDU risinājumu klāstu. No tīkla skapjiem līdz serveru telpām un pat veseliem datu centriem, APC Easy tīkla skapju un PDU risinājumi var paveikt visu.

Kāpēc izvēlēties APC Easy tīkla skapjus?

Tīkla skapis ir ikviena datu centra vitāla sastāvdaļa. Taču bieži vien projekta izstrādē par tiem netiek padomāts. Izvēloties augstas kvalitātes un uzticamu tīkla skapju piederumus, jūs jau no paša sākuma varat aizsargāt vērtīgos IT ieguldījumus.

Kāpēc izvēlēties APC elektroenerģijas sadales ierīces?

Palieliniet savu datu centra projektu efektivitāti, izmantojot pareizos elektroenerģijas sadales risinājumus. Nodrošiniet uzticamu un efektīvu tīkla enerģijas sadali ikvienam budžetam un pielietojumam.

Uzzināt vairāk

Izveidojiet jaudīgu pamatu klientu datu centram,
izmantojot APC Easy tīkla skapju un PDU risinājumus.

Kāpēc ALSO rekomendē APC Easy tīkla skapjus?

Ātra izvietošana

APC Easy tīkla skapji piegādā pilnībā samontētus ātrai un vienkāršai izvietošanai. Katra tīkla skapja komplekts iekļauj izlīdzinošās kājas, sadalītas aizmugurējās durvis, ritentiņus un aizmugurējos piederumu balsteņus.

Izcila uzticamība

APC Easy tīkla skapji ir veidoti, lai ilgi kalpotu. To izturīgā konstrukcija atbilst nozares standartam EIA-310-E, ir iekļautas UL sarakstā un to standarta garantija ir 5 gadi.

Pielāgojams dizains

APC Easy tīkla skapji piedāvā plašu izvēļu klāstu, lai izveidotu īpaši pielāgotu uzglabāšanas risinājumu. Pieejami dažādu izmēru diapazonā jebkuram lietojumam. Pēc tam varat pievienot integrētos PDU risinājumus, kabeļu pārvaldību, plauktus, dzesēšanas sistēmas un daudz ko citu.

Maksimāla aizsardzība

APC Easy tīkla skapji palīdz aizsargāt jūsu klientu IT ieguldījumus, izmantojot virkni fiziskās drošības līdzekļu, kā arī papildu iespējas, piemēram, IP kameras, mitruma un temperatūras detektorus un viedo UPS.

Skatiet pilnu APC Easy tīkla skapju klāstu ALSO e-veikalā.

Iegādāties tūlīt

APC Easy tīkla skapji visām vajadzībām

APC Easy tīkla skapjus var konfigurēt atbilstoši jebkuram IT lietojumam. Izvēlieties kādu no augstuma, platuma un dziļuma diapazona papildus papildu sānu korpusiem. Izstrādājiet pielāgotus krātuves risinājumus, lai aizsargātu kritisko infrastruktūru visu izmēru datu centros.

Pielāgojiet savu APC Easy tīkla skapju projektu

Uzziniet vairāk par APC Easy tīkla skapju papildus piederumiem.

Plaukti, paneļi un palīgmateriāli

Drošība

NetBotz tīkla skapja pieeja piedāvā pilnībā integrētu, mērogojamu tīkla skapju pārvaldības risinājumu tā piekļuves kontroles privilēģiju pārvaldībai.

NetBotz kameras nodalījumi nodrošina kustību konstatēšanas iespējas, lai uzlabotu ielaušanās atklāšanu un klientu statņu drošību.

NetBotz sensori piedāvā plašu Plug and Play piekļuves un vides sensoru klāstu, lai palīdzētu nodrošināt pilnīgu pārskatu par klientu IT vidi.

APC Easy tīkla skapju PDU temperatūras un mitruma sensori precīzi pārrauga klientu datu centra vidi, palīdzot nodrošināt optimālus apstākļus.

Kāpēc ALSO rekomendē APC elektroenerģijas sadales ierīces?

Easy pamata tīkla skapji un PDU

Vairāk nekā tikai elektroenerģijas sadale. Easy tīkla skapji ar pamata PDU ir uzticams un izmaksu efektīvs risinājums ikvienam budžetam un pielietojumam.

Skatiet pilnu APC PDU risinājumu klāstu ALSO e-veikalā.

Iegādāties tūlīt

Vai esat gatavs vislabākajam datu centra tīkla skapja un elektroenerģijas risinājumam?

Skatiet pilnu APC Easy tīkla skapju un APC PDU risinājumu klāstu ALSO e-veikalā.

Iegādāties tūlīt

Radušies jautājumi vai nepieciešama palīdzība?

Sazinieties ar ALSO komandu, lai konsultētos par to, kā izvēlēties atbilstošu tīkla skapi un piederumu opcijas.

Sazinieties ar mums!