Īpašs piedāvājums “Veeam” universālās licences abonementiem sudraba, zelta un platīna statusa tālākpārdevējiem

Līdz 3. ceturkšņa beigām iegūstiet papildu peļņu par VUL abonementiem 5 % apmērā no MSRP*!

Līdz 2021. gada 30. septembrim uzrādiet “Veeam” produktu menedžerim savus ieplānotos darījumus un noslēdziet darījumu līdz 2021. gada 3. ceturkšņa beigām, lai saņemtu 5 % atlaidi!

Noteikumi un nosacījumi

  • Šajā iniciatīvā tiek pieņemti tikai jauni darījumi, ieskaitot jaunināšanu (upgrade), augstāka līmeņa produktu pārdošanu (upsell) un papildu produktu pārdošanu (cross-sell).
  • Darījuma vērtībai ražotāja ieteiktās mazumtirdzniecības cenas (MSRP) izteiksmē ir jābūt vismaz 1000 EUR un ne vairāk kā 10 000 EUR.
  • Šī akcija attiecas tikai uz “Veeam” universālās licences (VUL) abonementiem. (Tā neattiecas uz VUL “Essentials” abonementiem. “Essentials” abonementiem ir spēkā cita akcija, kurā var iegūt papildu 5 % peļņu.)
  • Darījumi, kas attiecas uz “Veeam” hostinga nomas piedāvājumiem (Rental deals), uzturēšanas piedāvājuma pagarinājumi (Maintenance Renewals) un licences, ko partneris iegādājies iekšējai lietošanai, šajā akcijā netiek pieņemti.
  • Šo īpašo piedāvājumu var apvienot ar programmu “Deal Registration”.
  • Katrs darījums ir jāapstiprina “Veeam” produktu menedžerim.

Veeam kontaktpersonas:

  1. Mila Chumak
  2. Wojciech Ceglinski

*Vairāk informācijas jautājiet savam “Veeam” produktu menedžerim. Ja vēlaties iegūt sudraba tālākpārdevēja statusu, arī tādā gadījumā sazinieties ar “Veeam” pārstāvi.