Jauna mūsdienīga ierīce ar Windows 10 un Office 2019 palīdz:


Palielināt darba ražīgumu

Programmatūra Windows 10 Pro un Office 2019 ir paredzēta gan esošu uzdevumu veikšanai, gan darbam nākotnē. Sadarbība reāllaikā sākas tieši šeit ar koplietojamām piezīmju grāmatiņām, labojumu skatīšanu to veikšanas brīdi jeb reāllaikā, izmantojot koprediģēšanu un katrā ierīcē pieejamo balto tāfeli. Neatkarīgi no tā, vai strādājat individuāli vai komandā, Microsoft sniedz iespēju paveikt visu pēc iespējas labāk un viegli izveidot augstākās klases dokumentus, ļaujot jums vairāk pievērsties ilgtermiņa izaugsmei un tam, kas jūsu uzņēmumu padara unikālu.


Labākā aizsardzība

Windows 10 ir visu laiku visdrošākā operētājsistēma. Tajā ir iebūvēta datu, aprīkojuma un personu aizsardzība, garantējot komerciālās informācijas un personas identitātes drošību pat pazaudētās vai nozagtās ierīcēs. Pamatelementi, piemēram, ugunsmūris, drošā sāknēšana un failu līmeņa informācijas zuduma aizsardzība, ir iekļauti visu ierīču standarta komplektācijā. Integrējot Office 2019, Enterprise Mobility and Security un Windows 10 mūsdienīgā ierīcē, uzņēmumi var panākt līdzsvaru starp maksimālu efektivitāti un aizsardzību.Nemanāma un viegla pāreja

Jaunās Windows 10 ierīces vienkāršo pārvaldības un atjauninājumu veikšanu, lai palīdzētu ietaupīt laiku, samazināt izmaksas un uzlabot pārvaldību. Operētājsistēma Windows 10 ir saderīga ar 99% Windows 7 lietojumprogrammu.


Windows 7 atbalsts beidzas 2020. gada 14. janvārī. Ja pēc atbalsta sniegšanas beigām turpināsiet lietot Windows 7, dators joprojām darbosies, taču var kļūt vieglāk ievainojams pret drošības riskiem un vīrusiem. Datoru varēsiet palaist un tas darbosies, bet Microsoft vairs nesniegs šādu atbalstu jūsu uzņēmumam.

ALSO iesaka Windows 10 Pro

Iepazīstieties ar nākamās paaudzes produktivitātes programmatūru!

Koncentrējieties uz to, kas jūsu uzņēmējdarbību padara unikālu, jo pārējo paveiks Office 2019 vai Office 365.