Uzturiet sakarus un aizsardzību visā enerģētikas krīzes laikā — ar APC UPS

Uzticama aizsardzība visu izmēru uzņēmumiem ar Schneider Electric APC rezerves barošanas risinājumiem

Uzzināt vairāk

Kādas ir pašreizējās enerģētikas krīzes problēmas?

Eiropas enerģētikas krīze joprojām notiek, apdraudot uzņēmējdarbības nepārtrauktību visā reģionā. Kritiski svarīgu IT aprīkojumu un pakalpojumus var traucēt strāvas padeves pārtraukumi vai enerģijas pārspriegums. Tomēr APC UPS risinājumi var nodrošināt uzņēmējdarbības nepārtrauktību un aktīvu aizsardzību visa gada garumā.


Gudrāks risinājums, lai saglabātu uzņēmumu darbību kā parasti

Jaudas svārstības, pārtraukumi un citas elektriskās problēmas var sabojāt elektroniku, uz kuru uzņēmumi paļaujas. Tas arī ietekmē viņu spēju veikt būtiskus darījumus, kā arī visas citas ikdienas darbības, kas viņiem jāveic.

Jūsu klientiem ir jāpaliek pieejamiem, un tas nozīmē, ka enerģijas aizsardzība ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Laikā, kad elektrotīkli ir pakļauti slodzes svārstībām, risinājums ir nepārtrauktās barošanas avots jeb UPS sliktākajiem scenārijiem.


APC UPS no Schneider Electric: uzticami rezerves enerģijas risinājumi

UPS palīdz aizsargāt ierīces un datus no strāvas svārstībām un pārtraukumiem, piedāvājot uzticamu savienojumu un aizsardzību neatkarīgi no tā. Ja tiek konstatēts pārtraukums vai svārstības, UPS akumulators automātiski ieslēdzas, lai ierīces darbotos kā parasti.

No maziem mājas birojiem, kuriem nepieciešams stabils interneta savienojums, līdz lieliem uzņēmumiem, kas izmanto vairākas kritiskas lietojumprogrammas, Schneider Electric piedāvā plašu APC UPS ierīču klāstu, kas piemērots ikvienam gadījumam.

APC Back-UPS un APC Smart-UPS:
risinājumi ikvienam uzņēmumam

APC dublējumkopijas

Mājas un mazām biroja ierīcēm:

  • APC Back-UPS BX
  • APC Back-UPS ProPĒRCIET TŪLĪT

APC Smart-UPS, Smart-UPS On-Line,
Easy-UPS*

Uzņēmumiem, kuros darbojas kritiski svarīgas lietojumprogrammas:

  • APC Smart-UPS SMT
  • APC Smart-UPS On-Line SRT
  • APC Easy-UPS On-Line SRV

PĒRCIET TŪLĪT