1. AtpakaļMicrosoft risinājumi uzņēmumiem

Bezmaksas tiešsaistes vebināri latviešu valodā

Digitālā attīstība progresē ļoti lielā ātrumā. Parādās arvien jaunas lietotnes un veidi kā uzlabot darba produktivitāti, kā pārraudzīt rezultātus un būt elastīgiem mainīgos apstākļos. Uzņēmuma spēja augt un attīstīties ir cieši saistīta ar to, cik efektīvi tiek izmantoti jaunākie risinājumi un cik zinoši ir darbinieki par dažādu lietotņu iespējām. ALSO Latvia sadarbībā ar Latvijas Mobilais Telefons organizē bezmaksas vebināru ciklu latviešu valodā par Microsoft produktivitātes risinājumu iespējām – virtuālā darba vieta, datu glabāšana un koplietošana, automatizācija un datu vizualizācijas iespējas.

Vebinārus platformā Livestorm vadīs Ēvalds Salna - ALSO Latvia, Microsoft Azure SureStep vēstnieks. Zemāk atradīsiet plašāku informāciju par vebināriem un reģistrācijas saites.


Ēvalds Salna - ALSO Latvia, Microsoft Azure SureStep vēstnieks.

Vebināru grafiksDatu glabātuves Mākonī un datu koplietošana - OneDrive/Sharepoint Online

Mākoņa datu glabātuves ir lielisks veids kā mazināt organizācijas IT infrastruktūras izmaksas un sarežģītību. Microsoft 365 ļauj Tev droši un ērti ne tikai uzglabāt savas organizācijas datus Microsoft mākonī, bet arī dalīties ar tiem un koplietot ar citiem reālā laikā. Uzzini, ko piedāvā Microsoft OneDrive un Sharepoint Online, kā tas integrējas ar citiem Microsoft rīkiem, un kā izmantot Sharepoint Online sava uzņēmuma iekšējo tīkla lapu jeb “intranet” izveidei.

Vebināra ilgums - 1h 20 min

Reģistrēties un noskatīties ierakstuPower Apps un Power Automate - personalizētu biznesa aplikāciju veidošana un darbplūsmu automatizācija

Efektivitātes celšana bieži prasa automatizāciju. Power Automate ļauj automatizēt ne tikai dažādas O365 procesu darbplūsmas, bet arī ar citu ražotāju platformām un rīkiem saistītus procesus. Bet katras organizācijas darbs un vajadzības ir unikālas un ne vienmēr pietiek ar jau gataviem, pieejamiem rīkiem šo vajadzību apmierināšanai. Power Apps ļauj izstrādāt personalizētas, katra prasībām atbilstošas, vienkāršas aplikācijas. Uzzini, kā šos abus Microsoft rīkus izmantot, un kā tie savā starpā mijiedarbojas, lai izveidotu Tavām vēlmēm visatbilstošāko risinājumu.

Vebināra ilgums - 1h

Reģistrēties un noskatīties ierakstu


Datu vizualizācija ar Power BI

24.05.2023.
10:00

Power BI ļauj savstarpēji neatkarīgus datu avotus pārvērst saistītos, visaptverošos, vizuāli viegli uztveramos un interaktīvos pārskatos. Tavs datu avots var būt Excel datne, datu bāze, vai cita mākonī bāzēta vai lokālā tīklā esoša datu glabātuve. Neatkarīgi no tā, Power BI ļauj vienkārši tos apvienot, vizualizēt, un koplietot ar ko vien vēlies.

Vebināra ilgums - 45 min

Uzzināt vairāk un reģistrēties