No pārdošanas līdz rēķinam

ALSO Cloud Marketplace automatizē mākoņskaitļošanas servisa dzīvesciklu

ALSO Cloud Marketplace - kanāla partneru mākoņskaitļošanas birža ir iepirkšanās risinājums vienā vietā priekš ALSO sadarbības partneriem, lai veidotu, pārdotu un pārvaldītu mākoņskaitļošanas servisus no pārdošanas līdz rēķinam no viena online interfeisa ieskaitot sekojošos rīkus:

Pievienojieties vietējai biržai.

ALSO izvēlēsies un kvalificēs Mākoņskaitļošanas servisus un risinājumus, kas atbilst mūsu tirgus vajadzībām. Mēs izvēlamies kopā pareizos risinājumus no SaaS, IaaS un citiem servisa piedāvājumiem, kā aparatūra, atbalsts un pat apdrošināšana un finansēšana.

Pārvaldiet savu biržu.

Servisa sniedzēji var viegli pievienot un pārvaldīt savus servisus biržā. Konfigurējiet servisu parametrus, ielādējiet ikonu, atbalsta materiālus, izvēlieties kur un kā palaist savu servisu un jūs būsiet gatavi.

Piedāvājuma sagatavošana mazāk nekā minūtē.

Pārdošanas komandas var izveidot piedāvājums jauniem un esošiem klientiem sekunžu laikā ar drag&drop funkcionalitāti izmantojot biržu un mainot parametrus uzreiz. Kanāla partneris kontrolē piedāvājumu un ļauj pārdevējiem veikt darījums vieglāk kā jebkad.

Viegli izveidojiet un pārvaldiet klientus, lietotājus un servisus.

ALSO Cloud radikāli vienkāršo klientu, lietotāju un servisu veidošanu. Kanāla partneri var ieviest un orķestrēt viņu servisa piedāvājumus 100% automātiski ar intuitīvu lietotāja interfeisu, bez uztraukumiem par servisa konfigurāciju sarežģītību.

Izrakstiet rēķinu viegli un efektīvi.

Tekošā mēneša rēķinu dati tiek sagatavoti standarta EDI formātā un tiešsaistes rēķinu dati var tikt apskatīti jebkurā laikā. Viegli mainīt cenas no klienta cenu lapām un beidzot ar individuālām cenām par noteiktiem pakalpojumiem.

No datiem līdz inteliģencei.

Atskaites var tikt radītas no jebkura datu formāta, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Dati tiek prezentēti intuitīvos Excel tabulu formātos. Atskaites var tikt saglabātas un dati tiek eksportēti uz 3ās puses biznesa inteliģences rīku, ja vajadzīgs.

Jums vajadzīgā informācija īstajā brīdī.

No apjomīga Atbalsta centra, ieskaitot viegli lietojamu biļešu sistēmu, jūs variet atrast informāciju un materiālus, kas jums ir vajadzīgi, lai palīdzētu pārdot, reklamēt un ieviest mākoņskaitļošanas servisus cik vien iespējams viegli un efektīvi.

Jau gatavs rīks gala klientiem.

Kanāla partneri var nodrošināt šo risinājumu izmantojot savu brendingu saviem klientu lietotājiem, kā paroļu atjaunošana, kontaktinformācijas detaļas un lietotāju instrukciju un programmatūras lejupielādes.