Mērķi un stratēģija

Mēs palīdzam saviem klientiem, piegādātājiem un sadarbības partneriem sasniegt savu potenciālu un realizēt iecerētās bizesa idejas.

Kā uzticamam biznesa partnerim, mūsu galvenā prioritāte ir sekmīga un kvalitatīva sadarbība ar mūsu klientiem - mūsu piegādātājiem, specializētajiem izplatītājiem un mazumtirgotājiem.

Tas ietver teicamu individuālu un personīgu apkalpošanu, kā arī kompetenci un konkurētspēju. Mūsu mērķis ir veidot ilgtermiņa biznesa partnerattiecības, uz kādām klienti var paļauties. Lai sasniegtu šo mērķi, mēs dzīvojam un strādājam saskaņā ar mūsu biznesa filozofiju:

Mūsu uzņēmuma mērķi

  • Būt pirmajiem vai otrajiem IKT distribūcijas jomā visās valstīs, kurās mēs esam aktīvi;
  • Palielināt mūsu pārdošanas ienākumus un rentabilitāti, nodrošinot nepārtrauktu izaugsmi.;
  • Nodrošināt efektīvu izmaksu vadību, nepārtraukti optimizējot procesus;
  • Būt pieejamiem pēc iespējas lielākam klientu skaitam un sniegt viņiem iespējami augstāko gandarījumu;
  • Ar inovatīviem pakalpojumiem sniegt mūsu biznesa partneriem lielākas privilēģijas nekā to spēj mūsu konkurenti;
  • Būt mūsu ražotāju vadošajiem distribūcijas partneriem;
  • Būt vislabākajiem darba devējiem, jo mūsu darbinieki ir mūsu veiksmes atslēga.;
  • Lai arī ko mēs darītu, vienmēr būt uzticamiem, sociāli orientētiem un ekoloģiski atbildīgiem

Mūsu stratēģija

Mūsu uzņēmuma primārais mērķis ir panākt ilgtspējīgu, peļņu nesošu izaugsmi. ALSO izaugsme tiek sasniegta, ņemot vērā kapitāla struktūru un uzņēmuma rentabilitāti. Šie stūrakmeņi ir aspekti, uz kuriem tiek koncentrētas visas uzņēmuma darbības un uz kuriem balstās visi pieņemtie lēmumi.

Šajā koncentrēšanās sfērā mēs esam definējuši un noteikuši četras aktivitātes:

M burts apzīmē MAINTAIN (uzturēt), kas sevī ietver transakciju biznesa modeli, pamatojoties uz kuru pakalpojumu un risinājumu bizness tiek paplašināts, lai panāktu mērķtiecīgu izaugsmi un sasniegtu ienākumu mērķa vērtības.

O burts apzīmē OPTIMIZE (optimizēt), kas sevī ietver nepārtrauktu procesu optimizāciju. Lielākais labums tiek gūts no peļņas uzlabošanas programmas (PIP) un procesu optimizācijas programmas (POP).

R burts apzīmē REINVENT (ieviest no jauna). ALSO turpinās sasniegt izaugsmi, pateicoties transakciju biznesa modelim, vienlaicīgi gūstot labumu arī no risinājumu un pakalpojumu biznesa modeļiem.

E burts apzīmē ENHANCE (uzlabot). Tas galvenokārt nozīmē mūsu tirgus pozīciju paplašināšanu, atbilstoši Reinvent mērķa sasniegumiem