Ātrāka pārdošana, ātrāka peļņa

Klienti šķiet prasīgi tikai gadījumā, ja Jūsu rīcībā nav atbilstošu risinājumu. Ar Top Value komplektiem Jūs varēsiet sagatavot labākos piedāvājumus saviem klientiem.

Piemērotākais piedāvājums īstajā brīdī par labāko cenu

Top Value piedāvājumi ir īpaši sagatavoti preču komplekti ar atlaidi, un tajos ietilpst iecienītākās serveru un disku masīvu konfigurācijas, kas ir piemērotas mazo un vidējo uzņēmumu aplikācijām un darba slodzei.

Pielāgoti mērķauditorijai

HPE savieto savas iecienītākās, visvairāk pārdotākās konfigurācijas ar mazo un vidējo uzņēmumu klientu steidzamākajām prasībām un darba slodzēm. Tā ir efektīva piedāvājuma un pieprasījuma sistēma, kurā iesaistīts tikai viens posms.

Ātri un ērti

Vairs nekādu apjomīgu cenu un konfigurāciju pieprasījumu ar ilgu piegādes laiku. Komplekti ir pieejami krājumos, un tos var ātri nosūtīt jūsu klientiem.

Dinamiski

Dinamiski — tas nav tikai populārs vārds. Tā ir realitāte. Top Value piedāvājumi ir piemēroti gandrīz visu mazo un vidējo uzņēmumu vajadzībām, kā arī ļauj pievienot papildu iespējas. Pamata produkta, papildu iespēju, programmatūras un HPE Pointnext apvienojums ir uzticama, lietošanai gatava un par pieejamu cenu iegūstama risinājuma drošais pamats.

Nozarē vadošie produkti

HPE serveru, disku masīvu un tīkla produktiem ir nepārspēta slava kvalitātes, drošības un ērtas lietošanas ziņā. Sākot ar Silicon Root of Trust, kas iebūvēts visos ProLiant serveros, un beidzot ar vienoto programmatūras rīku Oneview visas Jūsu IT infrastruktūras pārvaldībai.

Komplekti ar atlaidi

Aplūkojiet tālāk norādītos 10 populārākos piedāvājumus vai skatiet visu sarakstu ALSO tīmekļa veikalā.

Top Value piedāvājumi pakalpojumā iQuote

Piedāvājumi Top Value piedāvājumi ir pieejami pakalpojumā iQuote, kas nodrošina ērtāko un ātrāko iespēju konfigurēt HPE produktus, norādīt cenu un pārdot tos. Lai skatītu piedāvājumus Top Value Offers pakalpojumā iQuote par ALSO noteikto cenu, atveriet pakalpojumu iQuote šeit.