Logitech videosadarbības risinājumi hibrīdai darba videi

Logitech® atbalsta hibrīdveida darba organizēšanu ar videosadarbības risinājumiem, kas ikvienam nodrošina vienlīdzīgu dalību sanāksmēs. Mēs palīdzam cilvēkiem un komandām labāk sastrādāties no jebkuras vietas, neapdraudot kopīgā darba kvalitāti, produktivitāti vai radošumu.

Risinājumi nelielām, vidējām un lielām telpām

NELIELAS TELPAS 2 līdz 6 sēdvietas

Lai iegūtu izcilu audio un video kvalitāti nelielā telpā vai sanāksmē, izvēlieties “Rally Bar Mini” opciju. Izbaudiet ar mākslīgo intelektu darbināmas funkcijas, piemēram, “RightSight” automātisko kadrēšanu.

Vai arī izvēlieties kompaktāko “MeetUp” iespēju – vēl vienu risinājumu, kas ir lieliski piemērots mazām telpām.

Novietojiet skārienpaneli uz galda vai pievienojiet sienas stiprinājumu, lai ietaupītu vēl vairāk vietas.

VIDĒJA IZMĒRA TELPAS 8 līdz 12 sēdvietas

Līdzko telpas kļūst lielākas, arī galdi kļūst garāki un cilvēki sēž tālāk no kameras. Šādām telpām izvēlieties universālo “Rally Bar” risinājumu vai modulāro “Rally System” sistēmu.

Abi risinājumi piedāvā augstākās klases konferenču kameru ar uzlabotu īpaši augstas izšķirtspēju, kas var atbalstīt dažādas telpas un izkārtojumu.

LIELAS TELPAS no 16 līdz 20 sēdvietām vai vairāk

Lielajā konfigurācijā ir paplašināma “Rally Plus” sistēma ar īpaši augstas izšķirtspējas “Rally” kameru, diviem skaļruņiem un divām mikrofona ligzdām, kas nodrošina kristāldzidru video un audio sniegumu visā telpā.

Paplašiniet līdz pat 7 mikrofoniem, lai iegūtu risinājumu īpaši lielām telpām vai unikāliem izkārtojumiem, piemēram, klasēm ar līdz 46 sēdvietām.

Videoierīces un konferenču kameras

Logitech piedāvā virkni videoierīču un konferenču kameru, kas optimizētas dažādām sanāksmju telpām un vietām. Mūsu video un mākslīgā intelekta tehnoloģiju izsmalcinātība ir galvenais iemesls, kāpēc organizācijas aprīko savas sanāksmju telpas ar Logitech ierīcēm, kas ir pasaules līderis videokonferenču aparatūras risinājumos.RALLY PLUS videoierīce

“Rally Plus” videoierīce apvieno jaudu un elastību – tā ir Logitech vadošā videokonferenču sistēma lielām un īpaši lielām telpām. “Rally Plus” videoierīce piedāvā īpaši augstas izšķritspējas PTZ kameru, modulāru audio un mākslīgā intelekta vadītu veiktspēju. Paplašināma līdz septiņām mikrofonu ligzdām vēl lielākam pārklājumam.

Uzzināt vairāk Produktu infolapa Pirkt produktuMEETUP kamera

MeetUp kompaktā, viegli uzstādāmā kamera ir “plug-and-play” funkcijas konferenču kamera nelielām sanāksmju telpām; tā ir aprīkota ar īpaši platu objektīvu ar motorizētu panoramēšanas un slīpuma kontroles opciju un līdz pat pieckārtīgu “Zoom” funkciju.

Uzzināt vairāk Produktu infolapa Pirkt produktu

Skārienjutīgas vadības pultis un plānošanas paneļiTAP IP ierīce

Vienkārši uzstādāmās sanāksmju telpas skārienvadības pultis, kas savienotas tīklā, nodrošina pievienošanos ar vienu pieskārienu un vienkāršu satura kopīgošanu. Ar vienu “Power over Ethernet” savienojumu, tīru un drošu kabeļu savienojumu un vairākām montāžas opcijām Tap IP ierīce ir ērti uzstādāma un turpina darboties līdz nākamajai videosanāksmei. Iekļauta telpu risinājumos, kuros tiek izmantotas skārienjutīgās vadības pultis ar IP savienojumu.

Uzzināt vairāk Produktu infolapa Pirkt produktuTAP SCHEDULER plānotājs

Mērķtiecīgi izveidots plānošanas panelis sanāksmju telpām. Norāda pieejamību no attāluma un parāda sanāksmes informāciju tuvplānā. Pieprasiet vietu neplānotām sanāksmēm vai rezervējiet iepriekš ieplānotām sesijām. Tīra kabeļu pārvaldība un iekļautie stiprinājumi ļauj ātri uzstādīt Tap Scheduler plānotāju ārpus jebkuras sanāksmju telpas.

Uzzināt vairāk Produktu infolapa Pirkt produktu