ALSO CLOUD MARKETPLACE

Jūsu vietējā birža ar plašu mākoņpakalpojumu katalogu un pievienotās vērtības pakalpojumiem

ALSO Cloud Marketplace ir kas daudz vairāk par automātisku mākoņpakalpojumu izveidošanu. Tā ir visaptverošākā tiešsaistes birža tirgū ar pārdošanas, atbalsta, atskaišu un pašapkalpošanās funkcijām dažādiem mākoņpakalpojumiem

ALSO Cloud Marketplace

Mākoņpakalpojumu ražotāji
ALSO mākoņpakalpojumu ražotāji lieto ALSO Cloud Marketplace, lai ātrā un vienkāršā veidā padarītu savus pakalpojumus pieejamus tūkstošiem citu kanāla partneru un viņu klientiem, kā arī lai optimizētu sava pakalpojuma piegādi, lietojot ALSO profesionālos pakalpojumus.

Mākoņpakalpojumu neatkarīgie programmatūras pārdevēji (Independent Software Vendors: ISV)
Cloud ISV var lietot visā pasaulē abonējamu biznesa modeli, lai piekļūtu ALSO Cloud Marketplace. Vertikāli orientētas vai lokalizētas programmatūras piedāvājumu tirgus šobrīd pieaug ļoti strauji. ALSO Cloud Marketplace saved kopā mākoņpakalpojumu ISV ar tūkstošiem Eiropas tālākpārdevēju un gala lietotāju.

ALSO Cloud Marketplace
Ar ALSO Cloud Marketplace palīdzību mākoņpakalpojumu ražotāji, ISV un kanāla partneri apkopo, integrē, pielāgo un pārvalda dažādus mākoņpakalpojumus savos personalizētajās mākoņpakalpojumu grozos. ALSO Cloud Marketplace automatizē mākoņpakalpojumu dzīves ciklu, sākot no pārdošanas līdz rēķina izrakstīšanai, kā arī atvieglo hibrīdpiedāvājumu izveidošanu, apvienojot tos ar pievienotās vērtības pakalpojumiem, kas nodrošina optimālu atbilstību tirgus pieprasījumam.

Kanāla partneri
Kanāla partneri lieto ALSO Cloud Marketplace, lai komplektētu, pārdotu un pārvaldītu cloud pakalpojumus no sava vietējā ALSO mākoņpakalpojumu groza. Pārdevēji kombinē ALSO piedāvājumu ar saviem esošajiem produktu piedāvājumiem un pievienotās vērtības pakalpojumiem, veidojot unikālu hibrīdpiedāvājumu, kas vislabāk atbilst viņu klientu vajadzībām.

Klienti
Lieto ALSO kanāla partneru sakomplektētos piedāvājumus.

Lietotāji
Lieto sava darba devēja nodrošinātos mākoņpakalpojumus.

Kādēļ ALSO Cloud Marketplace ir nepieciešama tieši Jums?

KANĀLA PARTNERU IEGUVUMI

  • Plašs mākoņpakalpojumu klāsts. Nodrošiniet piekļuvi neskaitāmiem augstas kvalitātes mākoņpakalpojumiem no dažādiem ražotājiem un mākoņošanas ISV.
  • Visi pakalpojumi vienuviet. Komplektējiet, pārdodiet un pārvaldiet unikālu pakalpojumu kopumu dažādās kategorijās, kam ir reāls pieprasījums tirgū.
  • Pievienotās vērtības pakalpojumi. Izmantojiet ALSO pievienotās vērtības pakalpojumus, kā finanšu vai mārketinga pakalpojumus, lai nodrošinātu ātrāku ceļu uz tirgu un vienkāršotu pieeju mākonim.
  • Vietēja nozīme. Izmantojiet arī vietējo ISV pakalpojumus, kas tiek nodrošināti vietējā valodā, valūtā, ar vietējo atbalstu un vietējās ALSO komandas tirgus speciālistu zināšanām.

MĀKOŅPAKALPOJUMU RAŽOTĀJU UN ISV IEGUVUMI:

  • Īsāks laiks līdz ienākumiem. Mākoņpakalpojumu ražotāji un ISV palielina savus ienākumus, jo ātri un viegli sasniedz tūkstošus vietējo kanāla partneru un klientu.
  • Īsāks laiks līdz tirgum. Ātri ievietojiet savus pakalpojumus ALSO Cloud Marketplace un koncentrējieties uz mārketinga aktivitātēm, kas veido lielāko vērtību.
  • Samazinātas izmaksas. Lietojiet ALSO pakalpojumu portfeli, kā arī ALSO profesionāļu pakalpojumus, lai optimizētu un pārvaldītu savus pakalpojumus.
  • Lielāka pievienotā vērtība. Izmantojiet arvien pieaugošo pieprasījumu pēc mākoņpakalpojumiem un kļūstiet par uzticamu mākoņpakalpojumu ražotāju vai ISV caur vertikālo, integrēto risinājumu piedāvājumiem

ALSO Cloud Support

sales.lv@also.cloud