Līdz pat 20% zemākas cenas izvēlētām akcijas precēm

Izmantojiet izdevību un ieskatieties HP garāžas izpārdošanā, kurā HP produkcija ir pieejama par zemākajām cenām, kādas jebkad redzētas! Jo ātrāk rīkosieties, jo vairāk iegūsiet no mūsu piedāvājumu klāsta.

Pateicoties akcijas cenām, Jums ir iespēja iegūt labāku peļnu pārdodot HP produktus, jo mazumtirdzniecības cena Jūsu klientiem nemainās. Izmantojiet iespēju nopelnīt vairāk!

KAS IR HP GARĀŽAS IZPĀRDOŠANA?

KĀ TĀ DARBOJAS

Tāpat kā HP dibinātāji Bils Hjūlets un Deivs Pakards, arī mēs savā tiešsaistes garāžā vēlamies Jums piedāvāt augstas kvalitātes preces par lieliskām cenām. 1939. gadā Palo Alto, Kalifornijā viņi savam dzīvoklim piederošajā īrētā garāžā nodibināja savu uzņēmumu — un pārējais jau ir vēsture. Šodien šī, nu jau vispasaules uzņēmuma, dibināšana tiek dēvēta par brīdi, kad radās Silīcija ieleja — vieta, kur savus uzņēmumus ierodas dibināt augsto tehnoloģiju uzņēmumi no visas pasaules.

Organizējot savu garāžas izpārdošanu, esam radījuši rentablu iespēju, lai HP produkcija palīdzētu palielināt Jūsu peļņu. Iegādājoties preces par akcijas cenām un pārdodot tās tālāk saviem klientiem par parastajām cenām, Jūs varat nopelnīt vairāk kā parasti. Piedāvājums attiecas uz dažādu kategoriju HP preču klāstu, kurā atradīsiet, piemēram, printerus, piezīmjdatorus, monitorus, kā arī dažādu papildaprīkojumu. Palieliniet savu pirktspēju jau tūlīt!Mūsdienās, kad tehnoloģiskais progress attīstās septiņjūdžu zābakiem, ITK preces mainās ļoti strauji. Rezultātā daudzu ierīču dzīves cikls kļūst aizvien īsāks un to vietā nāk jaunas - jaudīgākas un efektīvākas. Lai noliktavā esošās preces neuzglābtos pārāk ilgi, mēs organizējam HP garāžas izpārdošanu, kurā piedāvājam Jums vilinošus darījumus. Pārdodam esošās preces, lai dotu vietu jaunām. Kā mūsu partnerim, Jums ir iespēja atbalstīt šo abpusēji izdevīgo situāciju un izmantot mūsu piedāvājumus.