DAUDZFAKTORU AUTENTIFIKĀCIJA

  1. Atpakaļ

Vai jūs zināt, kā aizsargāt savus pieteikšanās datus?

Ar mūsu jauno divfaktoru pieteikšanos mēs panākam drošību, piesakoties mūsu e-veikalā. Kāpēc mēs to darām? Jo jūsu drošība mums ir ļoti svarīga.

Vai zinājāt, ka visā pasaulē katru dienu tiek veikti daudzi kiberuzbrukumi? Dažos gadījumos pietiek ar vienu klikšķi, lai hakeri izmantotu priekšrocības un radītu lielu kaitējumu. Tāpēc mēs aizsargājam jūsu kontu, izmantojot daudzfaktoru autentifikāciju (MFA).

Mūsu daudzfaktoru autentifikācija ir diezgan viegli iestatāma un nodrošina efektīvu aizsardzību, lai pasargātu jūsu kontu un izvairītos, piemēram, no tā, ka krāpnieki izmanto jūsu pieteikšanās datus, lai uz jūsu rēķina pasūtītu preces.

Jauni klienti

Kā jaunais klients aktivizējiet savu MFA

Skatiet kā

Esošie klienti

Kā esošais klients atiestatiet savu MFA

Skatiet kā

Administratori

Kā klienta administrators pārvaldiet savu MFA

Skatiet kā

ĀTRĀ PALĪDZĪBA - SKATIET MŪSU BUJ

JAUNIE KLIENTI

Izveidojiet drošu darba vidi, veicot dažas vienkāršas darbības

Izvēlieties savu autentifikatoru

Apple Store vai Google Play lejupielādējiet un savā viedtālrunī instalējiet vienu no tālāk norādītajām lietotnēm.

Atveriet cilnes, lai skatītu norādījumus.

Ja jums nav viedtālruņa, izvēlieties trešo variantu.

ESOŠIE KLIENTI

​Kā esošais klients atiestatiet MFA

Atiestatiet savu MFA

Vai ir radušās ar MFA saistītas problēmas?

Lūdziet sava uzņēmuma klientu administratoram atiestatīt MFA.

Ja nezināt, kurš ir jūsu klientu administrators, jautājiet kolēģiem. Viņi var uzzināt, kas ir administrators, skatot savu kontu tiešsaistes veikalā, kā norādīts attēlā.

Kad MFA ir atiestatīts, dodieties uz 2. soli (otrā cilne), kas norādīta iepriekš.


Ja tas nedarbojas vai esat vienīgais klientu administrators, sazinieties ar mums, aizpildot mūsu pieprasījuma veidlapu.

Pēc atiestatīšanas iestatiet savu MFA

1. solis: Pieteikšanās ALSO e-veikalā

Piesakieties ar savu e-pasta adresi un paroli.

2. solis - skenējiet QR kodu

Atveriet savu autentifikatoru un noskenējiet QR kodu. Ja jūsu “vecais kods” joprojām ir pieejams, vispirms izdzēsiet šo kodu, lai izvairītos no sajaukšanas.

3. solis - ievadiet savu personīgo MFA kodu

Ievadiet ģenerēto kodu savā autentifikatorā laukā zem QR koda un nospiediet ievades taustiņu.

4. solis - dodieties uz e-veikalu

Nospiediet pogu: "Dodieties uz e-veikalu", un jums atkal būs piekļuve.

ADMINISTRATORI

MFA pārvaldība jūsu uzņēmumā

Kā uzņēmuma administrators par to varat viegli uzzināt sava e-veikala konta lietotāju pārvaldības sadaļā.

Ja kontrolējat visus lietotāja kontus, vairs neesat atkarīgs(-a) no ALSO darbiniekiem un varat viegli veikt izmaiņas savā kontā.

Ja jūsu organizācijai vēl nav klientu administratora, sazinieties ar sava ALSO konta pārvaldnieku vai aizpildiet mūsu pieprasījuma veidlapu.

MFA atiestatījumi

Vai darbinieks ir nozaudējis autentifikatora kodu?

Administrators var atiestatīt MFA. Skatiet videoklipu, lai uzzinātu, kā.

Pievienojiet lietotājus

Vai ir kāds jauns darbinieks? Administrators var izveidot e-veikala kontu un iestatīt šī lietotāja konta tiesības.

Dzēst lietotājus

Vai darbinieks vairs nestrādā organizācijā? Administrators var dzēst vai bloķēt lietotāja kontu.

Pielāgot lomas

Vai darbiniekam ir vajadzīgas citas e-veikala tiesības? Administrators tās var mainīt.

Vai darbinieks uz laiku nav pieejams? Administrators var (īslaicīgi) bloķēt un aktivizēt lietotājus

FAQ

BUJ par daudzfaktoru autentifikāciju

JautājumiRisinājumi
Kā es varu iegūt vienreizējo kodu, ja man tā nav vai nevaru to atrast? Vienreizējais kods parasti tiek parādīts jūsu izvēlētajā autentifikatora lietotnē, piemēram, Microsoft Authenticator vai Google Authenticator, vai ir pieejams, izmantojot saderīgu pārlūka paplašinājumu. Šis kods tiek automātiski atsvaidzināts aptuveni ik pēc 30 sekundēm un ir nepieciešams katram pieteikšanās mēģinājumam.
Kas man jādara, ja mans vienreizējais kods tiek uzskatīts par nederīgu? Nederīgi vienreizējie kodi bieži parādās neprecīzu datora vai viedtālruņa laika iestatījumu dēļ. Ir svarīgi pārbaudīt un attiecīgi pielāgot laika iestatījumus. To varat apstiprināt, izmantojot uzticamas laika pārbaudes vietnes, piemēram, https://time.is. Ja novirze pārsniedz 2 sekundes, var rasties autentifikācijas kļūdas. Ja tā tas ir, sistēmas iestatījumos iestatiet “Laiks neatkarīgi no tīkla” (vai līdzīgu izvēli).
Kā varu atiestatīt MFA, ja man vairs nav piekļuves savai MFA lietotnei vai vienreizējam kodam (piemēram, nozaudēts mobilais tālrunis, atinstalēta MFA lietotne) vai ja vēlos izmantot citu mobilo tālruni, kamēr vēl esmu pieteicies(-kusies) e-veikalā? Varat patstāvīgi noņemt pašreizējo MFA konfigurāciju savā lietotāja kontā un iestatīt to vēlreiz. Šis process tiek izpildīts līdzīgi kā sākotnējā iestatīšana sadaļā Administrēšana -> Lietotājs/konta administrēšana -> MFA statuss -> atiestatīšana.
Kā atiestatīt MFA, ja man vairs nav piekļuves savai MFA lietotnei un neesmu pieteicies e-veikalā? Šādos gadījumos DA var atiestatīt tikai jūsu klienta kontā ar klientu administratora vai ALSO palīdzību. Uzziniet, kura persona ir jūsu klientu administrators. Lietotāji šo informāciju var skatīt sadaļā Administrācija -> Lietotāju administrēšana → Administratori. Vai jums ir nepieciešama palīdzība no ALSO? Lūdzu, sazinieties ar mūsu e-biznesa komandu, aizpildot veidlapu šīs lapas apakšā vai nosūtot e-pastu.
Kas notiek, ja atļauju ALSO atiestatīt MFA? Pēc tam, kad esat sazinājies(-usies) ar ALSO, jums jāveic verifikācija. Tiks pārbaudīts jūsu lietotāja kontā saglabātais e-pasts. Pēc tam MFA tiks atiestatīta, un jūs saņemsit e-pasta ziņojumu ar informāciju, ka varat iestatīt jaunu MFA kodu.
Vai MFA var konfigurēt ar vairākiem mobilajiem tālruņiem vai izmantot kopā ar pārlūkprogrammas Tehniski ir iespējams nodrošināt un izmantot iestatīšanas QR kodu, lai iestatītu MFA vairākās autentifikatora lietotnēs/ierīcēs. Tomēr MFA ir ieteicams iestatīt tikai vienā ierīcē un vienai personai.
Vai MFA var izmantot ar lietotāja kontu, kas koplietots vairākiem lietotājiem? Nē. Ieviešot obligāto MFA, ir nepieciešams izveidot lietotāja kontu katram atsevišķam lietotājam ALSO veikala lietotāju administrēšanas sadaļā. Lai dažādu lietotāju pasūtītās preces un pakalpojumus iekļautu vienā pasūtījumā, var izmantot (publisko) funkciju “piezīmju saraksts”.
Vai MFA ir obligāta visiem tīmekļa lietotāju kontiem? Jā, MFA ir obligāts visiem ALSO klientiem. Ar MFA mēs varam piedāvāt jums visdrošāko iepirkšanās pieredzi.
Kur savā kontā es varu atrast MFA iestatījumus? MFA iestatījumiem varat piekļūt sadaļā Administrēšana -> Lietotājs/ Administrācija -> Lietotāja pamatdati.
Kas ir atbildīgs par mana uzņēmuma lietotāju pārvaldību un uzturēšanu? Lietotājs ar administratora tiesībām ir atbildīgs par savu lietotāju pārvaldību. Klienta administratoru varat atrast šeit: Administrēšana -> Lietotāju administrēšana → Administratori. Ja nevarat pieteikties, lūdziet kolēģim atrast administratoru.
Vai es varu aktivizēt MFA uzreiz visiem lietotājiem? Nē, katram lietotājam ir jāaktivizē MFA atsevišķi.
Vai es varu savienot divus tālākpārdevēju kontus ar vienu e-pastu? Nē, e-pasta adrese ir unikāla, un to var sasaistīt tikai ar vienu tālākpārdevēja kontu.
Vai, lai izmantotu tiešsaistes pieteikumu rīku "CSO 3.0 Online Complaints", ir nepieciešams īpašs pieteikšanās vārds un paroles konts? Nē, piekļuve "CSO 3.0" notiek, izmantojot to pašu lietotāja kontu un paroli, ko izmanto e-veikalā.
Ar ko sazināties, ja mans lietotāja konts ir bloķēts? Lūdzu, sazinieties ar mūsu e-biznesa komandu, aizpildot veidlapu šīs lapas apakšā vai nosūtot e-pastu.
Vai ir iespējams saņemt vai atiestatīt lietotāja konta paroli? ALSO nekad tieši nesūta paroles. Tomēr ALSO var atiestatīt kontu, ļaujot tālākpārdevējam atiestatīt savu paroli. Ja parole ir aizmirsta, to var atiestatīt, pieteikšanas lapā noklikšķinot uz “Aizmirsta parole”.
Kā es varu pārvaldīt daudzas paroles? Mēs iesakām izmantot paroļu pārvaldnieku, piemēram, https://www.dashlane.com, https://www.lastpass.com, https://1password.com

PALĪDZĪBA

Vai šajā lapā neatradāt savas problēmas risinājumu?

Mēs arī esam priecīgi jums palīdzēt. Lūdzu aizpildiet un nosūtiet veidlapu. Mēs sazināsimies ar jums pēc iespējas ātrāk.

MŪSU KONTAKTS

ALSO Latvia SIA

+371 25784040

lv-atbalsts@also.com