VAI ESAT GATAVS ATŠĶIRTIES NO CITIEM?

Lūk, jūsu iespēja spert pirmo soli!

Mūsdienu tirgus situācijā ir svarīgi uzreiz izcelties kā profesionālam partnerim. Kāpēc gan nepadarīt sevi redzamāku klientam kopā ar Cisco?

Vai jūs zinājāt, ka jūsu tirgus pozīcija ievērojami uzlabojas, iegūstot augstāku partnera statusu? Kāpēc? Vai ne tāpēc, ka varat ievērojami attīstīt savu klientu bāzi, pateicoties atlaidēm, apmācībām un visaptverošam atbalstam? Turklāt jūs varat gūt vēl lielāku peļņu, kas ir katra uzņēmuma panākumu atslēga.

Taču Cisco risinājumi var arī paplašināt jūsu uzņēmējdarbību – strauji augošais pakalpojumu tirgus ir tikai viena no daudzajām iespējām.

Lai izprastu Cisco partnera priekšrocības, lasiet tālāk. Taču, ja interese jau ir liela un darba uzdevumi gaida, tad Cisco partnera veidlapu varat aizpildīt ŠEIT .

Atšķirieties no pārējiem

Cisco sertificētā partnera statuss ļauj jums uzreiz izcelties konkurentu vidū un kļūt pievilcīgākiem esošo un potenciālo jauno klientu acīs. Cisco partnera statuss ir apliecinājums tam, ka protat izstrādāt, piegādāt un atbalstīt viedus risinājumus, kas palīdz jūsu klientiem gūt panākumus.

Turklāt jums tiek nodrošinātas visas partnera priekšrocības

Atlases partnera statuss ļaus jūsu uzņēmējdarbībai plaukt. Jūs varat gūt ienākumus no programmatūras pārdošanas pakalpojumiem (SaaS) un saņemt lieliskas atlaides, veidojot jaunu uzņēmējdarbību, kuras pamatā ir jūsu izvēlētie risinājumi. Demo komplekti nekavējoties veicinās jūsu efektivitāti.

Zināšanas = izaugsme

Apmācības jūsu uzņēmumam, tiešsaistes atbalsts, tirgus informācija, atbalsts Cisco produktu pārdošanā un piegādē. Nokārtojot Cisco partnera kvalifikācijas eksāmenu, jums tiek garantēts iepriekšpārdošanas atbalsts un partnera pārvaldnieka pakalpojumi.

Vērienīgāka uzņēmējdarbība

Paplašiniet savu uzņēmējdarbību: Cisco pakalpojumi palīdz jums sameklēt lielākus klientus jebkurā jūsu projekta fāzē. Kopā mēs apgūstam jaunus tirgus, izmantojot mobilos sakarus, drošības sistēmas, video un citus viedos risinājumus.

Uzziniet, kā ķļūt par CISCO partneri

Ja jums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums

Nils Gurskis (CISCO produktu menedžeris) Nils.Gurskis@also.com

Ivars Roga (Tehniskais speciālists) Ivars.Roga@also.com

We are here for you!

Find the right contact person here. Wir are looking forward to you and we will get back to you as soon as possible.