Kad runa ir par tīkla pārvaldību, mēs piedāvājam Jums izvēles brīvību, jo pieeja 'viens der visiem' nespēs apmierināt Jūsu vajadzības uzņēmumam attīstoties un augot.

Pārvaldiet visu Instant piekļuves punktu klasteri.

Visi Aruba piekļuves punkti ir aprīkoti ar vienkāršu, untuitīvu pārvaldības informatīvo paneli, kas ir viegli lietojams. Jaunie piekļuves punkti automātiski saņem konfigurācijas no jau esošajiem, kā rezultātā bezvadu tīkla pārklājumu var ātri un vienkārši palielināt.

Nav nekā vienkāršāka kā uzstādīt un izmantot biznesa klases bezvadu tīklu. Aruba Instant nodrošina vienīgo bez-kontroliera bezvadu risinājumu, kas ir vienkārši uzstādāms un pilns ar dažādām drošības un viedajām funkcijām, kuras veicinās Jūsu uzņēmuma attīstību, neiecērtot budžetā robu.

Vienkāršs, taču jaudīgs

Aruba Instant piedāvā automātisku RF pārvaldību, kas nodrošina spēcīgāko bezvadu signālu un labāko savienojumu ar visām mobilajām ierīcēm. Savukārt, iespēja detalizēti pārlūkot mobilās lietotnes palīdz noteikt biznesam svarīgāko datu prioritāti un izvairīties no ļaunprātīga satura.

Iepazīties ar produktu piedāvājumu vai Lejupielādēt cenu lapu

Pārvaldība, kādu Jūs to vēlaties.

Kad runa ir par bezvadu tīklu pārvaldību, mēs piefdāvājam Jums izvēles iespējas. Jūs varat izmantot tūlītējo piekļuves punktu vai kontrolleri, lai pārvaldītu visu piekļuves punktu klasteri. Vai arī izvēlieties pārvaldīt tos no mākonī bāzētas vai uz vietas bāzēta tīkla pārvaldības platformas.

Visa Jums nepieciešamā biznesa klases pārvaldība un uzraudzība.

Pateicoties Aruba Central un izmantojot manuālas darbības izslēdzošu Zero Touch Provisioning risinājumu, dažu minūšu laikā Jūs varēsiet ierīkot un lietot vadu, bezvadu un zaru tīklus. Intuitīvie instrumentu paneļi kopā ar ziņošanas sistēmas, uzturēšanas un programmaparatūras pārvaldību ievērojami atvieglo uzraudzības un problēmu novēršanas procesus.

Pārvaldiet plašu piekļuves punktu tīklu.

Aruba mobilitātes kontrolleri (Mobility Controllers) optimizē piekļuves punktu izvietošanu un iespējo plašu tīklu pārvaldību lielā iestādē vai dažādās attālinātās vietās

Mobilitātes kontrolleri nākamās paaudzes tīkliem

Aruba mobilitātes kontrolleri piedāvā centralizētus tīklu inženierpakalpojumus, IP pakalpojumus, drošības un politikas kontroli, kā arī app-aware platformas. Papildus tīkla vadībai, tos var izvietot arī kā zaru vārtejas, virtuālā privāto tīklu (VPN) koncentratorus, WIPS/WIDS un spektra monitorus, kā arī sesijas līmeņa (stateful network) ugunsmūrus ar integrētu satura filtru.

Aruba AirWave tīkla pārvaldība

Piedāvājot detalizētu vadu un bezvadu tīklu pārlūkošanu, AirWave ir vienīgā pārvaldības platforma, kas izveidota, īpaši domājot par mobilajām ierīcēm un lietotnēm. Veicot visu pievienoto vienību proaktīvu veselības un veiktspējas uzraudzību, AirWave ļauj IT gūt priekšstatu par digitālajai darba vietai nepieciešamo atbalstu.

Satiec, mācies, tīklojies

Aruba Central ir vietne, kur Tu vari uzzināt visu Tevi interesējošo par Aruba tehnoloģijām. EJ UZ ARUBA CENTRAL